Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A majdnem hibátlan bőrt is...

A majdnem hibátlan bőrt is kell alapozni? Nincs pattanásom, heg az arcomon. úgy gondolom szép a bőröm, de szeretném ha egyöntetűbb lenne. De. Az alapozó a kis pihék miatt olyan furán hat az arcomon. BB krém, alapozó mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen bőrtípust én nem alapoznám.Ha még tökéletesebb, az már Barbee baba. :) Egyébként is tönkretennék a csodaszerek.Kérlek, ne!
2013. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben nem alapoznék. Inkább próbálj ki egy színezett hidratálót, vagy BB-t.
2013. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a színezett hidratálóra vagy a bb-re voksolnék.
2013. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bb-t javaslom, például a helia-d féle bb krém nagyon kellemes, elég belőle nagyon picit használni ha ilyen szép a bőröd és természetes a színe.
2013. márc. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A Helia-D-t én is tudom ajánlani! :)
2013. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszönöm!!!!Megvettem a Heliat,az normális,hogy összekenek vele mindent,pl telefont,vagy én dolgozom el rosszul?!
2013. márc. 18. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul dolgozod el és talán túl sokat használsz akkor. Csak annyit használj mintha hidratáló krém lenne.
2013. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Helia-D nagyon rossz, normálisan fel sem lehet kenni. Az egyetlen normális BB amit eddig találtam az Essence Pureskin vagy Myskin, de ezek csak Müllerben kaphatók. Ez tökéletesen alkalmazkodik a bőrhöz, nem látszik rajta, de mégis szebbé teszi. És még az én érzékeny bőrömnek sem lett tőle baja.
2013. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Én is pont ma vettem a Helia-D BB-t. :D

Kipróbálgattam, kézzel nem tudtam normálisan elkenni, lapos alapozóecsettel tűrhető lett, de duo fibre stippling ecsettel nagyon szép az eredmény és tök könnyű elkenni vele. Így szép vékonyan és egyenletesen vitte fel, nem olyan, mint kézzel. Esetleg ha van ilyen ecseted próbáld meg azzal.

Eddig nem tudtam BB krémet használni, mert a drogériásból az összes vagy konkrétan barnának, vagy narancssárgának tűnt a bőrömön, ami nagyon világos. De ez jónak tűnik színre, úgyhogy remélem beválik. :)

2013. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki először ajánlgatta a Helia-t:D

Mondjuk szinte mindenhol azt olvasom hogy kézzel érdemes felkenni mert nagyon gyorsan szárad. Az egész kencének ez a legnagyobb fekete pontja. Nem könnyű eldolgozni. Viszont cserébe van fedése, csillagos ötös a mattítása, nem maszkszerű, természetes, úgyhogy megéri. Nekem is nehéz volt az elején a felvitel, de aztán belejöttem, és már pillanatok alatt megy és nagyon szeretem. Én először kenegetem szét a bőrön (először csak a homlokomon dolgozok, aztán csak az arcom egyik fele, másik fele, orr, áll), mikor érzem hogy szárad akkor pedig beütögetős mozdulatok. Leheletnyi világos púder rá és tárám.

2013. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!