Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti milyen sminket...

Lányok! Ti milyen sminket viseltek hétköznapokon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy több ilyen kérdés is van, de azok már régiek. És az én véleményem az, hogy a sminknek a "divatja" is ugyanúgy változik, ahogyan az öltözködésé. Ezért kérdezem! Ha lehet azt is írjátok meg hogy mennyi idősek vagytok, és hogy hogyan sminkeltek, mármint mivel, és milyen sorrendben. Köszi!

2013. márc. 21. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Először tonikkal megtisztítom az arcom, aztán bekenem hidratálóval. Megvárom amíg beszívja a bőröm(addig általában fogat mosok), aztán felteszem az alapozót. Alverde márkájú, nagyon könnyű, de sajnos a fedése is minimális, ezért még korrektort is használok a pattanásokra.

A szememre először fehér csillámpúdert teszek egy pamaccsal(az egész szemhéjamra, fel a szemöldökömig). Aztán fehér szemhéjpúder és fehér szemcerka a szemzugomba, plusz a szemöldököm alá is teszek egy ívben. Ez most így nagyon hülyén hangzik, de most itt nyilván nem hófehérre kell gondolni, inkább csak tágabbá teszem ezzel a tekintetem, mindent jól eldolgozok, ekkor még laikus számára egyáltalán nem is látszik, hogy van rajtam smink. Aztán valami sötétebb szemhéjpúderrel árnyékolom a szemhéjam, de ezt sem erősen, végül spirál.

A számra világos nude rózsaszín rúzst teszek, és középre szájfényt.

Igazából sokat sminkelek, de soha nem erősen, vagy élesen(szemcerkát pl. egyáltalán nem használok), csak az árnylatokkal játszom, és a hétköznapokra ez egy teljesen jó natúr smink. 17l

2013. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én színező hidratálót kenek fel, kevés púderrel mattítom, meg pirosítot szoktam az arcomra, a számra színtelen ajakápolót.
2013. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

21L

#12

2013. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
BB krém, mattító púder, korrektor, szemceruza a felső szemhéjra, szempillaspirál, pirosító, ajakápoló.
2013. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14es vagyok. Ilyen sorrendben, és 21 éves vagyok.
2013. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó, szemöldökceruza és spirál. Általában nem csillog a bőröm (nem is értem, hogy lehet, mert kb 1 hónapja még olyan fényes volt, mint egy világítótorony, de én csak örülök), az arcomat meg megcsipkedem, hogy pirosabb legyen:)
2013. márc. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%

Semmilyet.:D Néha ezt a semmit megspékelem egy kis szempillaspirállal.

17L

2013. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hétkoznap natúr, vagyis semmi. Hétvégén spirál, esetleg fölül kihúzom szemceruzával a szemem, és ajakápoló :)


20L

2013. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
alapozót, folyékony és stiftes korrektort, púdert és pirosítót. sajnos elég csúnya a bőröm, nem pattanásos, de csúnya, és így jobban érzem magam. a pirosítót pedig épp csak felteszem a bőrömre, mert anélkül úgy néznék mint egy hulla. és persze nem mindennap. 14/l
2013. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál és ajakápoló. Ezt is csak akkor, ha nem vagyok hozzá fáradt reggelente. :D
2013. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!