Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercingről lenne pár...

Ajak piercingről lenne pár kérdésem. Nektek bejön egy ilyen pc egy lányon? Töbib lent!

Figyelt kérdés

[link]

Szeretem az extrém dolgokat, de a természetességet is. Tehát nem szándékozom telerakatni magam piercingekkel. De ez a fajta pc megtetszett. Tényleg roncsolja a fogakat és pösze lesz tőle az ember? Főleg olyanok válaszát várom, akiknek van/volt, vagy sokat tudnak róla és természetesen szívesen meghallgatom a véleményeket is a kinézetről.

17/L



2013. márc. 23. 18:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*többi
2013. márc. 23. 18:48
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle pösze az ember,de kaja,meg ivás közben zavaró.Csók közben is, meg lehet szokni,de azért más nélküle. Nekem 4évig volt 2db szájpc, akkor vettem ki miután voltam fogorvosnál...valahogy amikor elképzeltem az érzékeny fogorvos téma után,ahogy kopog a fogaimhoz...brr,és nem is tettem vissza többé:)
2013. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Tehát roncsolja a fogakat...ez kár, mert 2 évet szenvedtem, hogy szépek legyenek, és ha viszonylag rendszertelenül hordanám? Gondolom éjszaka nektek sincs bent, vagy igen? :)
2013. márc. 23. 18:53
 4/19 anonim ***** válasza:
rosszul vagyok tőle
2013. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
megesik az :) azért döntöttem az ajak pc mellet, mert mondjuk az orr- száj fölötti és köldök piercingekkel már Dunát lehetne rekeszteni, de azért köszönöm a válaszodat :)
2013. márc. 23. 19:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindig benn volt,mert 1nap alatt benőtt amikor kiszedtem,vissza se tudtam tenni utána.
2013. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát, akkor a "rendszertelen" buli meghalt. Éjszaka nem volt kellemetlen a viselése?
2013. márc. 23. 20:01
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem volt kényelmetlen éjszaka. Igazából akkor volt csak kényelmes:)
2013. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ennyire kényelmetlen? Úh de sok negatívum érkezik róla :)
2013. márc. 23. 20:21
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert ezzel nem lehet Dunát rekeszteni? Szerintem egy nem néz ki jól, nekem is kettő volt, mikor karikát hordtam nagyon kényelmetlen volt és roncsolta a fogaimat, de ez attól is függ hogy szúrják..
2013. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!