Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy engedélye nélkül kiszúrtam magamnak a fülemet?

Figyelt kérdés
Anyukámat hónapok óta győzködtem hogy engedjen meg az alap fülbevaló,és porc után még egyet.De nem engedte,ezért ma amikor itt volt a barátnőm,megcsináltam magamnak.Hogy mondjam el a szüleimnek?
2013. márc. 23. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostmár ne mondd el szerintem, majd észreveszi egy idő után....
2013. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm szúrta ki. Annyi volt, hogy odamentem hozzá, hogy

-Anya, be kell vallanom valami.

-Jajj, jézusom...ugye nem vagy terhes?

-Nem.

-Leszbikus?

-Nem?

És ekkora elfordultam, elvettem a hajam, és megmutattam a fülem. Aránylag még meg is nyugodott.

2013. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,de anyukám sajnos ennél nehezebb eset:D nem úsznám meg ennyivel
2013. márc. 23. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
"Most már ne mondd el szerintem, majd észreveszi egy idő után...." Leghülyébb megoldás...inkább várd meg amíg egy kicsit becsíp, vagy valami jó hír után mond meg neki..
2013. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jövőhéten írok egy matek 5öst a sok 3as mellett remélem elég jó hír lesz:D
2013. márc. 23. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
mond neki: Anyu mondanom kell valamit... terhes vagyok *Lö pánik* najó vicceltem, csak kiszúrtam a fülemet *lö megnyugodás, és szidás nincs ;)
2013. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!