Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 15 éves lánynak milyen...

Egy 15 éves lánynak milyen sminket ajánlanatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hosszú sotetszoke hajam van es zold szemem.Milyen sminkkel tudnam leginkabb kiemelni de ugy hogy ne legyen nagyon feltuno,hanem szolid?egyeb otleteket is elfogadok:)

#smink #Tini smink
2013. márc. 25. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapra bőven elég a szempillaspirál. Vannak szemszín kiemelő spirálok is, ajánlani sajnos nem tudok, mivel még nem próbáltam.
2013. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom,eddig meg nem hallottam szemszin kiemelo szempillaspiralrol de utanajarok:)
2013. márc. 25. 15:58
 4/8 anonim válasza:
ha zöld a szemed akkor semmiképp se használj a bőrödnél sötétebb alapozót !!! nagyon jó mutat a világos színek mellett :) ha a szádat is világos rúzzsal , szájfénnyel fested az nagyon szépen mutathat.a szempillaspirált mindenképp jó ötletnek tartom és esetleg egy végony tusvonal is jól mutathat :) a lényeg hogy ne fesd nagyon ki magad csak szolíd , visszafogott és karakteres legyen ;) ezzel nyert ügyed van a fiúknál is (ők nem szeretik ha egy lány nagyon ki van festve !! ) :) sok sikert :)
2013. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
barna vagy fekete szemceruza/tus :)
2013. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm(:
2013. ápr. 3. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy. Az a lényeg hogy tönkre kell tenni az arcbőrt. Minél fiatalabb korba kell kezdeni , minél több vegyi anyagot kenni a fejedre.
2013. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4. Válaszoló!

Hát igen, ezzel én is így vagyok, és ezt fiúként írom. Csak az a probléma, hogy nem jött össze - már megint - egy lánnyal a dolog... És ez már nem az első eset. Pedig összeillettünk volna.

Az élet nehéz és kegyetlen.

2023. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!