Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alábbi kérdések a parfümökk...

Az alábbi kérdések a parfümökkel kapcsolatosak. Nagyon nagy segítség lenne ha tudnátok valamelyikre válaszolni (? )

Figyelt kérdés

1. Milyen illatok jók együtt? És mik nagyon rosszak?


2. Milyen alkalomra, milyen illatfajta, parfümfajta ajánlott? (pl. ....alkalom-fűszeres illatok)


3. Milyen életkorban milyen illatok ajánlottak?


4. milyen bőrtípusnak, milyen illat, parfüm ajánlott? (pl. zsíros-...parfüm, száraz... vagy érzékeny bőrnek milyen parfüm jó?)


5. Milyen hangulathoz, milyen illat illik?


6. Tudsz valami nagyon jó idézetet az illatokról, parfümökről?


Tudom, hogy ezek nagyon furi kérdések, de nagyon nagy segítség lenne ha valaki akármelyikre is tudna válaszolni!


Előre is köszönöm.:)



2013. márc. 25. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

1. fűszeres és friss nem passzol egymáshoz; továbbá ha erős illatú pl. a hajlakkod és fűszeres parfümöt használsz mellé

2. alkalmakkor mehet a fűszeres, hétköznap virágos, sporthoz egy citrusosabb

3. tinik ne használjanak fűszeres parfümöt, legalábbis iskolába ne

4. a parfüm szerintem nem bőrtípusfüggő; bár mindenkinél máshogy jönnek ki az illatjegyek

5. hangulathoz? hát ez talán meg van válaszolva a 2-es kérdésben

ennyire tudtam válaszolni, de ez csak az én véleményem ;)

2013. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményedet! Jól jött!
2013. márc. 26. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!