Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Volt valakinek problémája...

Volt valakinek problémája helix piercinggel?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni, de nem rég láttam itt egy videót, ahol az industrial iszonyat elfertőződött..volt valakinek hasonló tapasztalata helixszel? Úgy tudom, ez azért sokkal kevésbé zűrös..

2013. márc. 25. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem van , nem tudom lövetni vagy szúratni akarod-e én lövettem. semmi baja sincs, rendszeresen kell fertőtleníteni , és ennyi :)
2013. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szúratni szeretném, úgy elvben jobb:)
2013. márc. 25. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mivel porcba szúrt ékszer nehezebben gyógyul: általában több hónapot vesz igénybe a teljes gyógyulása.

időközben kialakulhat "hadhús" rajta, ami normál esetben, rendes kezelés után elmúlik.

annyi, hogy az első hónapokban ezért oda kell figyelni rá: lehetőleg azon a fülünkön ne aludjunk, amibe frissen van szúrva az ékszer, hajmosáskor figyeljünk oda, hogy ne rántsuk meg a törölközővel, vagy öltözködés közbe ruhával.

nem annyira "zűrös" ékszer, mint egy industrial, de minden piercingnél fenáll az elfertőződés, vahdhús stb kialakulása.

nekem 5 helixem van, ebből kettővel volt gond, az egyiken vadhús nőtt, ami elmúlt és be is gyógyult azóta, a másik meg nehezen gyógyul, de ez ezzel jár.

(én is láttam a fent említett videót, már vagy fél évvel ezelőtt, ettől függetlenül van jó pár piercingem és egyikkel sem volt úgy igazán gond)

2013. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyiken nőtt vadhús, ami hamar elmúlt. Nagyon kel rá vigyázni, gyakran tisztítani, hajad ne érjen oda, koszos kézzel ne nyúlj hozzá, sebváladékot mosd le... kicsi macerás, és lassan gyógyul, több hónap, de ha kitartóan vigyázol rá, a teljes gyógyulás után már teljesen problémamentes. :)
2013. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt vele. Nem kell am túlparázni a dolgot. Én betartottam amit mondtak kezelésnek, hogy ne piszkáljam, vigyázzak rá, piszkos kézzel ne kezeljem, és a kezelése aloe vera. (a legjobb)
2013. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, kicsit azért tartok tőle, de természetesen rendesen kezelném:)
2013. márc. 27. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
ne felj, en 12 voltam mikor lovettem es nem is ereztem, de komolyan, semmit!:) utana se
2013. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, pénteken megcsináltattam, eddig -lekopogom- nincs vele gond, imádom:D
2013. ápr. 3. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!