Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a divat mostanaban? 13....

Mi a divat mostanaban? 13. 03.27. (Lány vagyok. ) Egyeb lent.

Figyelt kérdés
Cipokre,ruhara,sminkre gondolok.Minden valasz,egyeb is erdekel pl. kiegeszitok..:) Ezen kivul milyen cipo,ekszer,ruha,smink markat ajanlanatok ami megfizetheto es nem tul draga?

2013. márc. 27. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1.senkit nem érdekel mi a divat, normális ember pont hogy az ellentétét próbálja hordani

2.ha bemész egy ruhaboltba, nyilván nem fogsz ódivatú cuccost találni

3.ééés a világ tele van divatblogokkal és újságokkal

4.legyen saját stílusod

2013. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jo csak erdekel mert jelen pillanatban fogalmam sincs..es van sajat stilusom nem vagyok divatmegszallott de azert szeretnek helyben lenni..
2013. márc. 27. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Cipő: mivel tavasz jön, nagyon divatosak a balerina-cipő típusúak. google-képek-balerina cipők

ruha: pl: nyomott mintás pólók, farmer nadrág. ha jól áll, szoknya+feltűnő harisnya. de a lent felsorolt boltba bemész, és találni fogsz mindent. ott csak divatos dolgok vannak.

smink: ami jól áll. akár sima szempillaspirál-szemceruza. nem tudom milyen idős vagy, de agy élénk színű rúzs is jó.

Márkák: Deichmann, Humanic, New Yorker, C&A, Takko, H&M. :)

2013. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oke,jol jonne egy balerinacipo mert mar eljartam oket:) Koszonom.
2013. márc. 27. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Cipő: most nagyon divatosak lettek a magassarkú sportcipők

Ruha: minél egyedibb vagy, annál jobb. Szegecsek, keresztek minden mennyiségben. Hipster stílus nagyon befutott most. Magasított derekú szoknya, pl ami lefelé bővül

Smink: tus, szemceruza, spirál, vörös rúzs

Márka: Deichmann, Tally Weijl, New Yorker, Bershka, Pull & Bear, Douglas

Remélem tudtam segíteni:)

15/L

2013. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szeretemavizet ***** válasza:

csőfarmer,színes-feliratos pólók,keresztek,szegecsek,szájak,bajszok,farmering,fekete-fehér függőlegesen csíkos cuccok,pl.ing,nadrág,mindenféle emberek a pólókon,pl.audrey hepburn,marilyn monroe,beatles,freddie mercury,chaplin.

cipőkről nem sokat tudok,nekem szegecses és fekete van,és mindenkinek tetszett,tehát gondolom divatos.

márkák:ew yorker,zara,h&m,pull&bear,bershka,estleg c&a

2013. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szegecses cuccok nemsokára kimennek a divatból, a keresztes és a bajuszos cuccokat már nem annyira viselik sokan.

farmering/dzseki, a minta nélküli polók is,magasított short,asszimetrikus szoknya

2013. márc. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szeretemavizet ***** válasza:
ja és fagyiszínek. fú szerintem elég gusztustalanok az ilyen babarózsaszín-halánykék-alig látszik zöld szettek.
2013. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké(:Köszi mindenkinek!
2013. ápr. 2. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!