Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az tényleg igaz, hogy pattanás...

Az tényleg igaz, hogy pattanásokra ZÖLD korrektor kell?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy pirosas sebekre pattanásokra a zöld korrektorok a legjobbak. De nem feltűnő, hogy egy zöld folt van az arcomon? Vagy hogy van ez? ÉS melyik fed jobban a folyékony vagy a stiftes korrektor?

2013. márc. 28. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan. Nem tudom már melyik márkánál, de úgy nézett ki, mint egy zöld rúzs. Szörnyű volt!
2013. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert a zöld a piros komplementer színe, az semlegesíti. Jól el kell dolgozni, meg szerintem púder se árt rá. Én még nem próbáltam.
2013. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan töményen kell felvinni hogy valóban zöld legyél tőle. A stiftes jobb pattanásokra, szem alá meg a folyékony.
2013. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban. Felkenve annyit érzékel belőle az ember, hogy nem piros. Már ha jól kened. Nem lesz zöld folt az arcodon.
2013. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem volt olyanom azt hiszem az essence-től. de nagyon béna volt. alapból az essence márkát nem szeretem.. de nekem nagyon nem vállt be. ha keveset kentem rá akkor látszódott ha sokat akkor meg zöld pöttyös volt a fejem..
2013. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem krémes zöld korrektorom van, ha szükséges abból teszek fel minimális mennyiségben, és csak utána alapozok. Nem leszel zöld tőle, tényleg csak nagyon keveset kell rátenni, de működik.
2013. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én ugy csináltam, hogy jol rákentem a zöldet...nem dolgoztam el!!! és ugy vittem fel az alapozot ecsettel...egyáltalán nem volt zöld sehol és szuperül eltüntette a legcsunyább, legpirosabb pattanásokat is! :)

24L

2013. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyanom van, hogy az egyik fele zöld - ez fertőtlenítő hatású - a másik meg sima bőrszínű korrektor. Simán össze tudom dolgozni úgy, hogy ne látsszon.
2013. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!