Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Folyékony korrektor jó pattaná...

Folyékony korrektor jó pattanásokra is?

Figyelt kérdés
ami ilyen kis ecsettel van, de persze külön ecsetet használnék hozzá. mert most ilyen "rúzs" állagú van, és attól mindig ilyen száraz lesz a pattanás és hámlik meg minden, szóval gondoltam az jobb lenne, csak nemtudom hogy elég "erős"-e ahhoz, hogy eltüntesse a pattanásokat. Melyiket ajánljátok ami nem túl drága?
2010. máj. 2. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az amit te használ az azért nem jó a pattanásos bőrre,mert teljesen befedi a bőröd és nem kap levegőt,betömia pólusokat és csak zsírosabb és pattanásosabb leszel tőle.A folyékony alapozót se vastagon kend fel,mert az sokkal csúnyább ha egy lánynak 5kgos vakolat van a fején.

[link]

Ez szerintem jó..

2010. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi de én nem alapozót keresek hanem korrektort. Nem ugyan az
2010. máj. 2. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs
2010. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

korrektorstift:

A korrektorstift nagyon tömör és jól fed, így képes a bőr nagyobb hibáit is tartósan eltüntetni. Például a pattanások elfedésére használatos. Az ilyesféle bőrhibák esetében ajánlott gyógyító hatású, olajmentes korrektorstiftet alkalmazni, amelyben a fertőtlenítő hatóanyagok kezelik a bőrt és nem irritálják. Ha a szem körüli területen használnánk a korrektorstiftet, akkor legyünk óvatosak és nagyon jól dolgozzuk el.


Ezt erről az oldalról másoltam be: [link]

2010. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok (a korrektorstifteset is én írtam), találtam még valamit, nem olcsó de direkt a pattanásos bőrre való korrektor [link]
2010. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!