Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetovalt szemoldokot, egy het...

Tetovalt szemoldokot, egy het elteltevel erheti viz, ha a seb meg nem esett le rolla teljesen?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, h nem a kérdésedre válaszolok, de én is most készülök tetováltatni, le tudnád fotózni, hogy néz ki 1 hetesen a szemöldököd? Én azt reméltem, h 3-4 nap alatt teljesen leesik, így ez rossz hír.


Egyébként azt olvastam, hogy nem ázhat le a seb, az sem jobb, mint ha lekaparnád, szóval inkább várj vele, abból baj nem lehet.

2013. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom most mit mondjak erre, en profinal voltam aki gyakran megy kulfoldre is kozmetikai tetovalasokat kesziteni, viszont, hogy en is valaszoljak neked..nem szabadulsz meg tolle semmi kepp 3-5nap alatt en is ebben remenykedtem es csak 3nap ahoz kellet, hogy teljesen kisebzedjen..most tudnek neked arrol beszelni hogy mi a hatranya. Iszonyuan vagytam ra de hidd el sem a forma nem olyan lett mint amilyenre keszult eredetileg a szin pedig..hat sotet barna kellene legyen es helyette szurke. Akkor szerinted? Hogy ne legyek pofatlan s ne csak panaszkodjak, elmondom hogy az enyem egy hetesen ugy nez ki, hogy a kozepeig levan esve a tobbi resz pedig kékes szurke. Ahol pedig sebes, ott sotet barna. Irhatnek most errol egy regenyt, de szerintem ne csinaltasd meg. Megjegyzem PROFI-nal voltam es ilyen lett..egyaltalan nem olyan a vegeredmeny mint amilyeneket a youtube kiad ha beirod hogy szemoldoktetovalas! Bar meg a korrekcio elott vagyok, remelem atvalt majd a szine..igynem maradhat. Majd ird meg ,hogyan dontottel.
2013. márc. 30. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy kuponos oldalon fizettem be a tetoválást, 25 helyett 10 ezret, szóval megcsináltatom.

sajnálom, h rossz tapasztalatokat szereztél!

Olvastam, h a végleges színt a 2. alkalmat követő egy hónappal éri el a tetoválás!


[link]


bár gondolom te is sokmindennek utánanéztél, mielőtt rászántad magad. hát nagyon bízom benne, h nem sül el rosszul az enyém, és a tied is javulni fog!

2013. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindenkepp szurkolok, remelem szep lesz!
2013. márc. 31. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!