Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csináljam? Teljesen le...

Hogy csináljam? Teljesen le kell vágnom a saját körmömet? Meddig tartósak ezek? Egyedül meg tudom csinálni a ragasztást? Mennyi ideig kell várjak míg +szárad?

Figyelt kérdés
Szeretnék műkörmöt de nem merek belevágni a dologba ezért arra gondoltam hogy a boltokban kaphatót /mű műköröm ragasztóval/ próbálom ki először hogy mennyire tetszik meg nem zavar e napi szinten. Írjátok le lépésről lépésre ha lehet. Köszönöm.
2009. szept. 19. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt ragasztható, de utáltam...

Szerintem nem kell levágnod a körmöd. De nem lehetett tőle semmit sem csinálni. Felhúztam a nadrágom, letört. Amit mellékelnek műköröm ragasztóként, az nem más mint pillanat ragasztó. (Legalábbis a legtöbb esetben így van...) Azóta műkörmöshöz járok, és hát sokkal szebb mint a ragasztott, a minták is szebbek... meg olyan mintád lesz, amilyet te akarsz. Ezzel bármit tudok csinálni, nem kell aggódnom, hogy letörik :)

2009. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mosogatásnál hogy viselkedik az ilyen?
2009. szept. 22. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A boltokban kapható pár 100 Ft-os műkörmök semmit nem érnek.


Ronda lesz utána a körmöd.

Nekem is volt, de már elhúztam a függönyt a szobába,beleakadt, és potyogott is le :D


A körmöd nem kell levágni. Műköröm alatt is nő.


Egyébként ha már műkörmöt akarsz, akkor érdemesebb egy 0-vál több pénzt belefektetni, és elmenni egy normális manikűröshöz.:)

2009. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem érsz vele. Addig fog fent maradni a körmödön míg nem nem nyúlsz semmihez. A körmödnek sem tesz jót a ragasztó. Felejtsd el!!! Találsz olyan műkörmöst aki már 2500 megcsinálja a körmöd és kb 1 hónapig semmi bajod nem lesz vele.
2009. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!