Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a tragus piercing?

Mennyire fáj a tragus piercing?

Figyelt kérdés
csináltatni szeretnék de kicsit félek. valaki azt mondja h nem érezte vki meg h fájt neki. fagyasztó sprayval tényleg nem érzed? milyen érzés? tapasztalatok? előre is köszi :)

2013. márc. 31. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fülemben van :) Maga a szúrás nem fájt, de az egyikkel elég sokat bajlódott, hogy betegye az ékszert, az rossz volt. De összességében nem vészes és hamar gyógyul.
2013. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is izgultam előtte, de közel sem volt vészes, pedig nem valami magas a fájdalomküszöböm.
2013. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen érzed, hát átszúrnak egy tűt a füleden, de nem fogsz belehalni, annyira nem vészes. inkább az ékszer cseréje szar, olyankor nekem recsegett a porc. :D
2013. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem fagyasztóspray-vel volt érzéstelenítve, tényleg semmit nem éreztem. Szóval nem volt fájdalmas, és utána sem fájt. Viszont nekem sajnos elég sok kellemetlenséggel jár, hogy van. Több, mint 3 hónapja van meg, de nem akar gyógyulni. Nagyon érzékeny, rossz hozzáérni, aludni sem tudok rajta rendesen. Meg egy ilyen hólyagszerű is nőtt mellé, pedig kezelem mindennel, amit csak javasoltak, tisztítom, odafigyelek rá. Az orrpiercingemmel semmi kellemetlenség nem volt, hamar begyógyult, tudtam, hogy ez macerásabb lesz, de azt nem hogy ennyire. De lehet, hogy csak az én fülem bírja ilyen rosszul.
2013. ápr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) sokat segítettetek. szerdán ha minden jól alakul megcsináltatom. nektek mennyibe került?
2013. ápr. 1. 08:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 8000Ft volt darabja, mindkét oldalon van. Az egyik nem fájt, csak kellemetlen volt, éreztem, ahogy átnyomja a tűt. Ez viszonylag könnyen gyógyult, az első két hétben volt érzékeny, és olyan 3 hónap volt mire teljesen begyógyult.

A másiknál kicsit fájt a szúrás, de azért abba se kellett belehalni, a piercer szerint nekem azon az oldalon egy picit vastagabb és tömörebb a porc, mint a másikon, nehezebb is volt átszúrni, azért fájhatott jobban.

Mondjuk itt lassabban is gyógyult, vadhús is nőtt mellé egyszer (elmúlt a kezelgetés hatására).

2013. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napos a tragusom és már most nem fáj ;) Szilikon szárú éxer van benne és egyáltalán nem dagadt fel :D A szúrása nem fájt, nem a fájós fülpiercingek közé tartozik (de ez a tapasztalat egyénenként változhat) És nem kaptam semmiféle érzéstelenítőt, nincs rá szükség. Csak az egyik fülembe van :) A gyógyulás is egyéni lehet ezért nem akarom biztosra állítani h pont úgy fog működni mint nekem ;)
2013. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*7000 volt
2013. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha minden jól alakul holnap megcsináltatom, köszi a válaszokat :)
2013. ápr. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!