Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik bb-ét válasszam? Többi...

Melyik bb-ét válasszam? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretnék bb krémet rendelni,igazi koreait.De nem tudok dönteni,melyik lehet a legmegfelelőbb nekem.A bőröm normál-kombinált,attól függ,hogy milyen kedve van.Pattanások havonta párszor fordulnak elő rajtam.Pórusaim pár helyen tágak,de nem lényegesen.Mitesszerek előfordulnak.Bőrömet nem mondanám zsírosnak,inkább érzékeny,kiszáradásra hajlamos.Színe elég világos,és inkább semleges tónusú.Tehát se rózsaszínes,se sárgás bb-t nem szeretnék.Természetes hatást szeretnék elérni.Amiket nézegettem: BRTC Blemish Recover Balm,Missha M Signature Real Complete BB krém,Missha Signature Wrinkle Filler,Missha M Perfect Cover,Lioele Beyond Solution BB Cream,SKIN79 VIP GOLD,SKIN79 Hot Pink,Skin 79 Gold,Skinfood Blemish Balm BB krém Mushroom.Melyiket ajánljátok? Ha tudtok valami nagyon jót,írjátok meg,légyszi.

2013. ápr. 2. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Skin79 Hot pink talán jó lehet, de mivel nem próbáltam végig ezeket mindet (még), ezért nem igazán tudom hogy van-e jobb.

BRTC-t semmiképp mert szárít. Lehet rendelni mintákat ebay-ről, azt ajánlom kipróbálásra esetleg ha nem tudnál dönteni.

2013. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Végülis Lioele Beyond Solution BB Cream-et rendeltem,mert rájöttem,hogy a sárgásabb tónus jobban illik a bőrömhöz.Ez hidratál is,meg jó a fedése is.De köszi a segítséget! :)
2013. ápr. 2. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Yves Rocher.
2013. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!