Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 5 hónapja szúrattam helix...

5 hónapja szúrattam helix piercinget a fülembe. A piercing körül ilyen kis dudor szerűség van már pár hónapja, ami vízzel vagy valami hasonló folyadékkal van tele. Mitől lehet ez? Mit tudok csinálni, hogy elmúljon végre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, úgy múlt el, hogy visszamentem a szalonba, ahol szúrták, és a piercer pár naponta átmosta a lyukat hidrogénperoxiddal.


Nekem attól volt, hogy szennyeződés ment bele a poros munkahelyemen és eltömte a lyukat, így a sebváladék nem tudott távozni és felgyűlt.


Rendszeres tisztítással segítheted, hogy elmúljon a pukli. Kamillateával mosd többször egy nap, és használj rendszeresen Octeniseptet is.

Ne használj tisztításhoz szálas dolgokat, pl. fültisztító, vagy vattapamacs, mert a kis szálak a sebbe mennek és eltömítik, attól is lehet ilyen puklis.

Vegyél gézlapot a patikában!

2013. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. ápr. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!