Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek szép telt ajkai vannak,...

Akinek szép telt ajkai vannak, milyen rúzst válasszon? Szájfény vagy a rúzs a jobb?

Figyelt kérdés
világos sötét átlátszó vagy milyen? 16/lány

2013. ápr. 5. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem inkább szájfényt, a rúzs az idősebbeknek áll jól szerintem, meg én a szájfényt amúgy is jobban szeretem.
2013. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

A szájfény tök fölösleges, mert az akkor jó inkább, ha vékony a szád, és a fénytől teltebbnek tűnik. Persze, ha szereted a szájfényt, használj azt, ez amolyan sminktrükk. Ráadásul mostanában sokkal divatosabb a matt színű rúzs, mint a csillogós, minden felé kenődő szájfény. A vastagabb ajkúaknak jobban áll a sötétebb árnyalat, mert az jól mutat vastag szájon, míg egy keskenyet, ha nem jól van felkenve, még jobban levékonyít.

Ettől függetlenül szerintem válassz olyan állagot és színt, amilyen neked tetszik, és amit szívesen viselsz :)

2013. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem rúzsfilcet vegyél,azt hiszem Loreal,de az is lehet,hogy Manhattan,nem emlékszem.

Nagyon jó,sok színben lehet kapni,és tényleg nem kopik le 1 óra alatt.Nagyon könnyű felvinni,és természetes!

2013. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy akinek szabályos, szép, telt ajkai vannak, az nyugodtan csináljon szájhangsúlyos sminket, elvégre elég ritka természetes adottság ez. Egy jó ajakbalzsam, púder, egy gazdagon csillogó pink vagy barack szájfény=tökéletes make-up. :) De persze telt ajkúként szerencsés helyzetben vagy, mert míg egy vékony szájúnak kerülni kell a matt rúzsokat, addig te azzal is próbálkozhatsz vele. Amúgy az is jó trükk, ha rétegezel. Pl. van egy nagyon sötét rúzsod, de nem akarod, hogy vékonyabbnak tűnjön az ajkad, akkor tegyél a közepére egy csöpp átlátszó szájfényt. Játsz a színekkel, élvezd ki a helyzeted, hogy bármi jól áll. Sok sikert!
2013. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szép, telt, formás szád van, akkor igazából bármit használhatsz ugyanúgy mint más (szájfény, világos rúzs...), csak annyi az előnyöd, hogy neked valószínűleg a sötét rúzsok is jól állnak, mert ugye a kicsi száj a sötét rúzstól még kisebb lesz, viszont ha telt és szép formájú, akkor nagyon jól ki lehet hangsúlyozni egy sötétebb rúzzsal. :)
2013. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok,

de szerintem nem szép dolog ilyenért lepontozni.

Írtam a rúzsfilcet,most miért kell ezért lepontozni?

Én mindig csak olyan véleményt pontozok le ami sértő stb.

Ez a véleményem volt,tanácsom.

Ne csináljátok már!

2013. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) én senkitsem pontoztam le, mert nagyon hasznosak válaszokat adtatok köszönöm:))
2013. ápr. 7. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!