Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akineki vastagabb a szája...

Akineki vastagabb a szája annak milyen szinű rúzs/szájfény jobb?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami optikailag kicsinyitené, mert nem tetszenek a vastag ajtaim.
2010. máj. 13. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
huhh én mindig is vastagabb ajkakat szerettem volna. az enyém olyan kis keskenyek :D egyébként a sötétebb színek állnak jól :)
2010. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam a saját vastag ajkaimon, hogy ha rákenek valamit eleve vastagítja, kihangsúlyozza.

A sötétebb színek vékonyítják de valahogy nem szépen. Vagyis nekem akkor meg még rondább, mint vastagon.


Én ezért nem használok semmilyen terméket rá, se rúzst, se szájfényt semmit. A szemeimet festem csak így fel sem tűnik, hogy milyen hangsúlyos a szám.


Egyébként én legtöbbször rózsaszínt, cikláment használtam. Nem mondom, hogy kicsinyítette az ajkaimat, de az a szín illet a legjobban az arcomhoz és az volt a legszebb. Millió színt kipróbáltam. És tényleg azzal volt a legszebb az összhatás.

Javaslom neked is, hogy próbálj ki rengeteg árnyalatot, mert ha találsz egyet ami te vagy akkor az tökéletesen fog mutatni az ajkaidon és nem azt fogod érezni, hogy jaj de vastagak...

2010. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vastag ajkaim vannak, tudod mennyien irigyek rá?

Ne akard vékonyítani, de amúgy szájkontúrral lehetne csalni, de szerintem az nagyon nem szép.

Igaza van az előttem szólónak, hangsúlyozd ki pl a szemed, és az elvonja a figyelmet a szádról. ;)

M-L17

2010. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barmelyik ruzs vekonyijtja, szemben a szajfenyekkel mert azok a fenyetol esetleg csillogasatol meg nagyobbnak tunnek :)

Remelem segithettem :P

Nekem is eleg nagy a szam de en orulok neki :d

2010. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is vastag ajkaim vannak:)Én nagyon büszke vagyok rájuk,mert szerintem egy kis szájfénnyel nagyon szexi tud lenni.És optikailag is sokkal szebb egy lányon a vastag ajak,mint az a vékony semmi.Légy büszke rá,biztos jól állhat:)
2010. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valamilyen világos csillogós rúzst! Nekem a Maybelline Water Shine Diamonds peach árnyalata nagyon bejött! Bár én szeretem a vastag ajkaimat, de azért néha jó ha nem csak arra figyelnek. A rúzs csillogása elvonja a figyelmet a méretéről :D
2010. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!