Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv pc-vel kapcsolatban pár...

Nyelv pc-vel kapcsolatban pár kérdés! Válaszolnátok? Hogy is működik ez? Leírnátok a tapasztalatokat róla?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj?Hány éves kortól lehet csináltatni?Mennyibe kerül kb.?Ha megunom és kiveszem beforr a luk?Légyszíves minden tapasztalatot írjatok le!

14/L


2009. szept. 21. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy hány éves kortól lehet. én Debrecenben csináltattam ékszerrel együtt 5500ft-ért, plusz az öblögető. Azt mondják 30perc alatt is beforr akár a lyuk, de 1 éjszaka alatt biztosan. Szúrásnál nem érzel semmit, csak majd ha már elmúlik az érzéstelenítő hatása. Nagyon nagyon max 10napig fáj, de szerintem ezzel sokat mondtam. Az se olyan fájdalom, hogy belehalsz, fájdalomcsillapítóval meg tökéletesen elviselhető. Tejes, mákos, nagyon fűszeres kajákat nagyon kerüld, mert késleltetik a gyógyulást. Kb ennyi.
2009. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen(:

szerintem csak nyáron csináltatok,ha a faterék megengedik(:

egyébként bírom a fájdalmat.Sajnos a lábujjamat 4x műtötték gyulladás miatt úgy,hogy csak injekciót kaptam.Az meg mikor elmúlt a hatása eléggé fájt.Meg a fülembe is lövettem tavasszal(:

Ha lövetek pc-t utána konkrétan miket ajánlott fogyasztani?

köszi a válaszodat!(:

2009. szept. 21. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapesten csináltattam a mammutba és 7500.- volt 2 évvel ezelőtt, nem éreztem semmit mert lefújta a pasi és elzsibbadt a nyelvem. 18 éves kor alatt szülői engedély kell. Én 3-4 hónapja vettem ki és 1 nap alatt beforrt, de akkor még csak a lyuk közepén aztán szépen az egész beforrt.

Semmit nem fogsz tudni enni mert úgy feldagad a nyelved hogy örülsz ha betudod csukni a szád:) Tudom nem lehet tejeset enni, inni, de mivel nem tudtam enni és éhes voltam csináltam tejbegrízt jó folyósra és szívószállal tudtam csak meginni. Más úgysem megy. 22/L

2009. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat!(:

És utána mennyi ideig nem tudtál enni?:O

2009. szept. 22. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 hétig. És egy kicsit furcsán is beszéltem azalatt az 1 hét alatt:D Főleg hogy titokban csináltattam meg, és a szüleim előtt nagyon oda kellett figyelnem hogy rendesen beszéljek, és a nem evést a fogyókúrára fogtam:D, de ez nem ide tartozik:)
2009. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nem fájt

szerintem nincs korhatár én 13 évesen csináltattam

nekem 5000 ft volt

beforr,teljesen 1 nap alatt..nekem volt egy műtétem és kikelett vennem és csak másnap raktam viszza (éjjel 1kor műtöttek)

húst,tejterméket ne egyél

de amugy a piercinges mindent elfog mondani:)

és ne parázz tényleg nem fáj csak zsibbad a lidocaintól


remélem segitettem

2009. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én 2 éve csináltattam győrben 6000 ft-ért. a piercinges elmondja mit szabad enned, mit nem.nekem mikor meglett, hazafele jövet elájultam a buszon, mert amugy nem nagyon birom a "tűket"(eddig mind1ik pc-mnél rosszul lettem:S).mikor hazaértem, akkor egy szendviccsel inditottam és igazából nem is tartottam be egyiknél se azt amit mondott a pc-s, de igy is 3 nap alatt már lement a duzzadás a nyelvemről, végig tudtam beszélni, szóval és hamar "átestem" ezen az egészen:) de mind1iknél igy volt:)
2009. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nkm most lett és semmi érzéstelenítő. Szó szerint Befostam úgy féjt. Enni alig tudtam. Még midnig ugy fáj és nemtudok vele mit cisálni. Később biztos jo lesz de elején türhetetlen.
2011. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a szüleim nem engedték meg, bár nekem nagyon tetszik.


Most viszont tavasszal a fülembe akarok 3 lyukat szúratni.Jelenleg a balba 2, a jobba 1 lyuk van és 3-3-at szeretnék:)

2011. jan. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!