Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tudom itthon leszedni a...

Mivel tudom itthon leszedni a gél lakkot? 4 napja csináltattam de máris lejött pár helyen. A csajt hívtam de csak jövőhétre tud időpontot adni hogy leszedje de én addig nem várhatok, nem szívesen megyek ilyen körmökkel emberek közé.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 14:27
 1/4 skyton válasza:
Kell hozzá acetonos körömlakklemosó (én isanat használok) vatta (nem korong) meg alufolia. A vattára teszel bőven lemosót, majd rárakod a körmödre és betekered fóliával. 15-20 perc múlva szépen leoldja és le tudod "kaparni"
2013. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző kifelejtette, hogy először kicsit meg kell reszelni a tetejét és úgy áztatni az acetonban. Amúgy nekem ez a módszer nem vált be :D Marad a kaparás (ami nagyon fáj) vagy lereszeled az eredeti körmödig. Én az utóbbit alkalmazom, ha már megszeretnék szabadulni a gél-lakktól.
2013. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 skyton válasza:
Nekem bevált reszelés nélkül is. Persze ez biztosan függ a márkától.
2013. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bevált az acetonos dolog.:) Körömbőr feltolóval szépen, kíméletesen le tudtam kaparni.
2013. ápr. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!