Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem akarok elmenni műköröm...

Nem akarok elmenni műköröm tanfolyamra, mert most nincs rá keret. Itthon szeretném csinálni sok gyakorlással. Milyen termékeket ajánlotok? Ha lehet akkor ne oltsatok már le! Itthon is meglehet tanulni tanfolyam nélkül én úgy gondolom!

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

persze, meg lehet, bármit meg lehet. Csak profi nem lesz belőled soha, és nem is dolgozhatsz a szakmában. Hobbinak pedig költséges, és csak 1 jóakaród legyen, ha otthon dolgozol papír nélkül, és kapsz olyan büntetést, hogy győzd kinyögni.


Nem mellesleg, ha beidegződnek a rossz mozdulatok, mert be fognak, akkor baromi nehéz lesz javítani rajta.

2013. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elsőnek teljesen igaza van. Én el nem mennék olyan körmöshöz aki nem végezte el a tanfolyamot. Vagy csak magadnak akarod csinálgatni otthon?
2013. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Magamnak először és hogy ha jobban belejöttem akkor esetleg másoknak.
2013. márc. 11. 15:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak magadon nem fogsz belejönni jobban, ez a gond ezzel. Jobban belejönni mindennapos gyakorlással lehet, magadnak pedig nem fogod tudni megcsinálni minden nap. Egy idő után 4 hetente is utálni fogod magadnak csinálni, mert az a legnehezebb.
2013. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Veszek több gyakorló újat, meg nagy díszítő tippeket és úgy tudok gyakorolni.
2013. márc. 11. 21:43
 6/16 anonim ***** válasza:
hidd már el, hogy nem ugyan az!
2013. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
oké
2013. márc. 12. 16:03
 8/16 gabriell88 ***** válasza:
100%
Mindenki azt hiszi milyen könnyű munkalehetőség a műkörömépítés, én is ezt hittem, míg el nem mentem tanfolyamra.Tudnod kell mikor építhetsz és mikor nem és ezt mind a kezéből kell megállapítanod, van e elváltozás, betegségre utaló jel stb.Tudnod kell a helyes folyamatot, nehogy bajt csinálj vele.A videókból ez nem derül ki.Direkt kihagyják a fontos részeket! tanár nélkül nem tudod megtanulni a helyes c ívet én az elején azt sem tudtam mi az, nemhogy megcsinálni és enélkül semmit nem ér a köröm, eltörik, letörik, felválik.Ez is egy szakma.Ha jobban belegondolsz pl én sem szerelek tv-t itthon videó alapján vagy nem próbálok meg vele pénzt keresni, mert nem értek hozzá.Vagy nem gyógyítok itthon betegeket mert nem értek hozzá.EZ egy szakma és szakembereket képeznek ki.Tudnod kell az anatómia felépítést,bőrgyógyászatot,ortopédiát és még nagyon sok mindent.Könnyűnek látszik tény, de hidd el tapasztalatból mondom, nem az.Én elmentem dolgozni, itthon magamnak kezdtem , de nem sikerült és inkább csak a díszítést próbálgattam.Félre tettem a pénzt és elmentem iskolába.Most végeztem nem rég.Ha magadnak csinálod oké csináld,de tapasztalatból mondom, hogy szétreszeled a saját körmöd és még be is gombásodhat.Én mondjuk megúsztam egy szétreszeléssel, de ne tudd meg már egy éve szar tőle a körmöm.Most képzeld el, hogy máson is megcsinálod ugyanezt. Elmegy a rossz híred és utána hiába mész suliba, senki nem megy hozzád.De kérdésedre válaszolva Perfect Nailst használok és elégedett vagyok vele.Mellesleg már legalább 300 ezret költöttem csak anyagra az elmúlt 4 hónapban(lámpa anyagok stb) legutóbb csak az alapokat vettem meg, hogy tudjak dolgozni és ott hagytam 36 ezer forintot a nagykernél ráadásul. Gondold át nagyon!
2013. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Én is műkörmös vagyok, és felháborítónak tartom amikor valaki tanfolyam nélkül próbál másoknak körmöt építeni mindenféle tudás nélkül. A köröm és bőr betegségei, apró trükkök valóban nincsenek a videókban. Én nagy nehezen szedtem rá össze a pénzt magamnak és rengeteget költök az anyagokra hogy másoknak körmöt csinálhassak. És amikor meglátok egy ilyet, hogy valaki mindenféle tudás nélkül csinál másoknak trehány körmöt, a hajam az égnek áll meg főleg aki eljön hozzám körmöt csináltatni és utána szemrebbenés nélkül lök egy üzenetet h írjam már le a menetét aztán elküldöm a francba és megcsinálja videóról és felteszi netre az ocsmány munkáját, a nem hozzáértők persze lájkolják hogy milyen szép mert nem értenek hozzá.(hozzáfűzném, hogy hullámos volt, az anyag a bőrre került a C ívről ne is beszéljünk mert olyan nem volt). És egyébként ez a felháborító, hogy az ilyenek rontják a valódi szakmával rendelkezők üzletét, akik otthon videóról próbálják elsajátítani. Ha magadnak akarod oké, semmi kivetnivalóm nincs, egyébként én moyra,pearl illetve alfa nails termékeket használok. Ezekkel teljesen meg vagyok elégedve. De egyébként meg amennyit anyagokra költesz abból a rengeteg pénzből már profi körmössel is megcsináltathatod a körmöd. Bocs ha kicsit durva voltam, de már nagyon megvan a véleményem az ilyenről.
2013. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket az információkat, az utolsó 2 hozzászólást tartom a legértékesebbnek! Az interneten találtam online műkörömépítő tanfolyamot és írtam a hirdetőnek h hobbiból szeretném, és mondta, hogy oda adja az elméleti tételeket és az oktató videókat..és ez nem nagy összeg, meg kezdő csomagot veszek és majd rengeteget gyakorlok a gyakorló ujjakon,meg tesztelgetek. De köszönöm a hozzászólásokat.
2013. márc. 13. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!