Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol csinálnak Miskolcon szép,...

Hol csinálnak Miskolcon szép, igényes 3D műszempillát?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
3527 Miskolc, Zsolcai kapu 32.
2013. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Tudom, hogy utalni fogsz a valaszodert.

En anno csinaltattam, a szinhazzal szemben az egyik udvarban. Szep lett, jo lett..

Az en szempillam hosszu es viszonylag dus. VOLT. De gondoltam kiprobalom, hogy ne kelljen allandoan kenegetni spirallal, stb.

2x rakattam fel, es azota sajnos kiritkult es rovidebbek is a pillaim.


Ha teheted, inkabb ne rakass fel. Vagy ha szeretnel, vegyel termeszetes hatasu soros pillat, es a latex ragasztoval gyakorold feltenni oket, amig tokeletes nem lesz. Igy eleg csak az alkalomra feltenned.

2013. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ!:)

Sajnos muszáj felrakatnom, nagyon kicsi szempilláim vannak, viszonylag dúsak de picik és egyik szempillaspirállal sem tudok szépet kihozni belőlük. Úgy gondolom ettől rosszabb már úgysem lehet, de azért köszönöm.:)

2013. ápr. 9. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Probald meg a hagyomanyos spiralokat, ne ezeket az uj, gumi fejueket. Loreal, Max Factor calorie 2ooo, Astor -ezeknek mind van.

Vagy a legjobb spiral a vilagon, nem olcso, viszont draga :) Dior Diorshow.

2013. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Az elozo vagyok, hello.


Most a bonuszon le van arazva a 3D. Ez nagyon jo ar! Mashol 1Oe. korul mozog!

2013. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!