Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni pánt nélküli...

Hol tudok venni pánt nélküli melltartót 90/D méretben? Vagy egyéb szép, igényes fehérneműt nagyobb méretben?

Figyelt kérdés
Múlt héten végigjártam az Örsön az Árkádban az összes ilyen C&A, H&M meg stb, és amit találtam pánt nélküliben a legnagyobb az 80/D volt. Hova menjek fehérneműt venni, ahol van választék nagyobb méretben?

2013. márc. 13. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Húúú, a héten voltam benn a Triumph-ban, és az eladók épp javasoltak valamit egy nőnek, hasonló problémák miatt. Sajnos az üzlet nevét nem jegyeztem meg, de azt hallottam, hogy azt mondták, hogy ott nagy méretben is lehet szépet kapni. Hátha valaki erre jár és tudja :)
2013. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Felina melltartókat szeretem (ugyanez a méretem) és az Aranypókban szoktam venni őket.
2013. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az merre van?
2013. márc. 13. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :D
2013. márc. 13. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!