Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen olcsó és fiatalos...

Milyen olcsó és fiatalos illatot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok és szeretnék majd egy új parfümöt. Sokszor amikor illatkörűtra megyek és megszaglászom őket nekem mind vagy nagyon édes vagy túl erős. Ezért kíváncsi lennék a véleményetekre hogy melyiket lenne érdemes megillatolnom, ami friss, fiatalos és OLCSÓ! Egy icipicit lehet édeskés de ne nagyon mert nagyon érzékeny az orrom az illatokra. Az olcsót úgy értettem hogy max 3-4 000 ft-os kategória. 16/L
2009. szept. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
piros puma:)
2009. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Puma red? :)
2009. szept. 22. 16:03
 3/5 A kérdező kommentje:

vagy az új urban motion?

várom még a válaszokat!

2009. szept. 22. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
naomi campbell at night. ne kisüvegeset vegyél, hanem 75 miliset, mert az 4000.- alatt van.:D sztem iszonyat jo.
2009. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Oriflame-ben a Visions V* illatait. Hatféle van, mind kombinálható egymással. Mindegyik fiatalos és eredeti. Alap ára vagy 2000 Ft, leértékelve 1500 Ft. 30 ml-es.
2009. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!