Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Interneten kívül hol tudok...

RandomgirlLOL kérdése:

Interneten kívül hol tudok venni Avon és Bourjois termékeket? Még egy boltban se találkoztam velük.

Figyelt kérdés
Főleg az alapozóik érdekelnének. Ha ez még számít, Budapesten keresném ezeket a márkákat. :)

#Avon #alapozo #Boujois
2013. ápr. 10. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
burzsoá müller, avonnak meg vannak ilyen kis (minta)boltjai, neten biztos meg tudod nézni, hogy hol.
2013. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. ápr. 10. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Bourjois: Müller, Marionnaud, Douglas

Avont ne vegyél, az elég vacak minőség meg ott verik át az embert ahol csak tudják.

2013. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem jók az avonos cuccok az alapozókból én a magix-et szeretem meg a bőrnyugtató hatásút.
2013. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább Bourjoist vegyél, az avonnál sokkal jobb. A healty mix vagy az 123 is nagyon jó. Holnaptól lesz amúgy a Glamourban a Müllerbe 20%-os kupon, ott is tudsz venni.
2013. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tanácsokat! :)
2013. ápr. 11. 14:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, tényleg, de mér annyi tanácsadó bombáz az üzeneteivel..... :D De köszönöm a lehetőséget.
2013. ápr. 11. 19:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj, elírtam, *már.
2013. ápr. 11. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!