Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit rontok el, Mit kéne...

Mit rontok el, Mit kéne jobban csinálnom?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogyha le alapozom az arcom, vagy korrektorozom és az alapozó 1 óra múlva lefolyik és szinte semmi sem látszik belőle és a fedésük is egyenlő a 0 ával. Több fajtát is próbáltam : Avon , Essence, Oliflame, Astor,

Bourjois. És ezekről sok pozitívumot olvastam mégis egyik se vált be , semmi fedésük, tartósságuk. Nem várok csodát az alapozóktól , de legalább 4-5 órát kibírjon.

Milyen NAGYON JÓ fedésű, hosszan tartó alapozót , korrektort ismertek? A cetrice, maxfactor alapozóról mi a véleményetek? ( a bőröm teljesen normál bőr) Olyan 2500 ft ig szeretnék rászánni.

(nyugodtan jöhetnek vélemények ötletek) Előre is nagyon köszönöm.



2012. dec. 10. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
pedig astor meg bourjois nagyon jó alapozóba. Próbáld meg púderrel fixálni úgy nem fog elmászni.
2012. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ha teljesen normál a bőröd, akkor szerintem felesleges alapozót használnod :)

én egyébként manhattan clear face alapozót használok, nekem bevált. kipróbálhatod más terméküket is :)

2012. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat raksz rá ha nem akkor meg krémezd(nem zsíros krémmel) be az arcodat
2012. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha normál a bőröd, akkor túl sokat raksz és/vagy nem dolgozod el rendesen.

Biztos, hogy normál?

2012. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindig fixálom púderrel , de hát nem használ.A bőrömmel nincs baj csak a színe kicsit lehetne egyenletesebb , meg jó pár évvel ezelőtt mikor bárányhimlős voltam , kikapartam az összeset( olyan 5 éves lehettem ) és abból is maradt jó pár folt a bőrömön :(

Nem tudom lehet túl sokat rakok rá (bár mondjuk kétlem , mert mindig odafigyelek hogy ne túl sokat rakja) azért megfogadom a tanácsod , hátha ez a gond , bán nem szerintem :) Igen normál a bőröm (se nem zsíros, se nem túl száraz, pont jó :) )

Köszönöm a válaszokat

2012. dec. 11. 05:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Essence hab állagú aéapozója(soft touch mousse,vagy valami ilyesmi)Én akciósan 1400-ért vettem, de 2000-nél biztos nem több, szerintem annyi sincs. Nagyon jól fed, mattít, púder sem kell hozzá, és nekem reggel 7től olyan délután 3ig simán kibirja,de még utána is jó, csak kicsit már fénylik. Pedig iszonyat zsíros a bőröm, folyékony alapozót nem is tudok használni mert nem takar, fél óra után ragad és folyik.
2012. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm éppen ma használtam először az essence habállagú alapozóját és tényleg egész jó olyan 5 órája fönt van és mindig van fedése (persze kicsit halványodott , de még fönt van). Meglepődtem hogy ilyen jó :)
2012. dec. 11. 15:57
 8/11 anonim válasza:
Én a Garnier BB Creamjét tudom javasolni,imádom. Nem szimplán alapozó,de tényleg nagyon sok hatást egyesít,és tartós. :)
2012. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. dec. 12. 19:39
 10/11 anonim válasza:
Én is sokáig így voltam, de nekem a Giordani Gold az Oriflame-től nagyon bevált végül. Bár lehet, hogy már ezt is próbáltad. Nekem 12 órát is simán kibírja, sőt...
2012. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!