Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás mellre. Nagyon fájhat?

Tetoválás mellre. Nagyon fájhat?

Figyelt kérdés
[link] erre a helyre szeretnék,de idézetet...feketével szeretnek ,hogy forever 18. nagyon féjhat a tetoválás a mellre?
2013. ápr. 13. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
csak szeretnélek figyelmeztetni, hogy normális tetováló nem vállal a mellre tetováálást, mert egy nőnek kb folyamatosan változik a melle. hízol, vagy fogysz 5 kilót, máris összemegy, majd megduzzad, menstruációnál szintén, terhességnél mgint megduzzad majd összeesik[aztán le] szóval eléggé eldeformálódott undorítóság lesz belőle a végére, de tetudod:D egyébként egy nőnek nagyon érzékeny a melle, nem csak a mellbimbója, szóval ja, rohadtul fog fájni, mert vékony a bőr. meg a szöveg sem valami egyedi, szóval 20 év múlva még jobban fog fájni.
2013. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem mindenkinek maga dontese,hogy milyen szoveget vállal :) köszi a választ,gondoltam hogy fájna....hallottam már arrol ,hogy megnyulik,stb,de azt ujbol lehet csinaltatni
2013. ápr. 13. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát,gondolj bele,lég érzékeny,nem?

Biztos jobban fog fájni,mint kézre...

Ha meg van,szivesen megnézem a kész művet.

2013. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez mellkas, nem mell. nekem is ugyanitt van felirat, lassan 10 éve, és semmit nem nyúlt, pedig azóta híztam-fogytam is rendesen. egyébként eléggé fáj.
2013. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elég gusztustalan dolog. :/
2013. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!