Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellre kis felirat tetoválás?

Mellre kis felirat tetoválás?

Figyelt kérdés
Egy 4szavas feliratot szeretnék a mellem felső részére. Az lenne a kérdésem hogy ezen a területen mennyire fáj,valamint hogy az idő múlásával,esetleges szüléssel mennyire vagy hogyan tudna eldeformálódni,megnyúlni? Nagyobbak lennének a betűk?
2011. szept. 15. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
probáld ki, egy nyulos anygra irsz vmit filccel, nem tul vastagon h lásd az eredményt, aztán huzd szét, és ott láccik h mennyire fog nyulni...ed persze ez attol is függ pl h mennyit nő a melled, és mennyire megy vissza, v mennyire marad logos... és oda nem tetetnék csak szülés után!:)
2011. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel kinyúlik a bőr elég csúnya lesz szülés után. Láttam már ilyet, ki is fakul. Olyan igénytelen lesz. Inkább máshova...
2011. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is oda akartam, de lebeszéltek rola...mondván, hogy hát látszik, olyan melóban stb. nem lesz lehetőségem stb...jo ez a kisebb gond volt, még nem győztek meg....de a tetkosom monda, hogy nem annyira néz ki jól, mert nem szimmetrikus, egyszerüen nem olyan mutatos...végül nekem a mellem alá, oldalt a bordámra lett...három szó...de lesz még látszóbb helyen:D

23L

2011. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igeen ezt nekem is mondták,hogy csak féloldalt nemolyanjó,de nekem pont úgy tetszene:) egyébként már biztosabb vagyok a dologban mint a kérdés kiírásakor,és köszi a válaszokat:)
2011. szept. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!