Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eléggé rejtett szemhéjam van....

Eléggé rejtett szemhéjam van. Hogy lehetne szépen sminkelni?

Figyelt kérdés

Húzok egy tus vonalat, de ha színezem nem látszik semmi. Hogy lehetne szépen árnyékolni, füstös sminket csinálni?

[link]


A másik, hogy eléggé rövid a szemöldököm. Ok most torzonborz, mert rég volt kiszedve, de hogy lehetne szép vékony hosszú ívelt szemöldököm?


2013. ápr. 14. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=X4J_RrbsxRc

Ez elég jó videó róla.

Nekem is rejtett a szemhéjam, igazából szerintem annyi a lényeg, hogy egy kicsit sötétebb színnel nem pont a mélyítővonalnál árnyékolsz, hanem kicsit feljebb.

A szemöldököddel nincs nagy gond szerintem, én annyit csinálnék vele, hogy a külső részénél alul azokat a vékony szálakat kiszedném, amik az ívén kívül esnek. Amúgy sem vastag, ezért én nem vékonyítanám el, mert az nagyon nem szép, és öregít is. A végénél nem lesz hosszabb sajnos, mert oda nem fognak új szálak nőni. Ceruzával tudod korrigálni, ha zavar, de szerintem nem szükséges.

2013. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!