Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fimo gyurmából készült ékszere...

Fimo gyurmából készült ékszerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akinek volt már, nem megy tönkre? Napfény hatására sem színeződik el? Törékeny? Szóval tartós ékszernek számít, ami ebből készül?

2013. ápr. 15. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem eddig jól bírják, bár nem minden nap hordom őket, csak ha illik a ruhámhoz. (medálról van szó)
2013. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Én egy karkötőt szeretnék, de nem tudom megéri-e.

Netről rendelném, de szállítással elég drága.

Mióta van meg kb.?

2013. ápr. 15. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen a karkötő, mármint nekem pl a rózsáim nagyon töredeznek, mondjuk én gyűrűt csináltam belőle. a karkötők stabilabbak, tehát ha nincsenek vékony kis kiálló részei kicsi az esély rá, hogy összetörik, nem színeződik el napfény hatására. Honnan rendeled? Lehet hogy olcsóbban is kijön ha mondjuk meskán megcsináltatod.
2013. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A link kimaradt:

[link]

2013. ápr. 15. 21:49
 5/5 anonim válasza:
Hello ! Én Gyurma ékszerekkel foglalkozom. Nem törik olyan könnyen csak ne feküdj rá, aludj benne stb.
2013. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!