Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én fültágítással kapcsolatban...

Gorogyeckij kérdése:

Én fültágítással kapcsolatban kérdeznék. Tapasztalat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

8mm-es a fülem és tágítót vennék bele.. ki milyet ajánl ((( tapasztalat infó ))) 3 fajtán ondolkodom 1. külső menetes 2.dugó vagy olyan amit gumi tart.

szóval vélemények? :)

és még 1. ha pl nyereg fültágítót veszek vagy menet nélkülit azt hogy tegyem be?? már mint a pereme nagyobb.. szóval ezzel kapcsolatban is kérnék segítséget..:) lre is köszi az értelmes válaszokért :)


2013. ápr. 5. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Legjobbak a külső menetesek, leginkább a fém ami bőrbarát, műanyagok és szilikon nem valami jó mert tönkre mehet a füled tőle

Ha mégis peremes szilikon-ra esne a választásod, azt csak összenyomod és beilleszted a füledbe

20/F

2013. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szilikon kilőve mert láttam csúnya dolgokat ( benőtte a fülcimpa) ink orvosi fém. és abból pl a dugó (nyereg) fültágítót ami nem menetes.. és nem nyomható azt hogy kell betenni? vagy nem akkora a pereme? :)
2013. ápr. 5. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem fém tágítóim vannak többnyire.

én azért ajánlom a fémet (abból szerintem mindegy, hogy gumis, vagy külső menetes, mert nekem mindegyik bevált) mert volt műanyag tágítóm, ami első használat után eltört...

szilikon is jó, nekem eddig azzal sem volt gondom, de szerintem a fém jobban néz ki.

ha nyereg tágítót veszel, akkor előtte egy pár milit (min 2mm) tágíts a füleden, mert akkor könyebb lesz berakni.

2013. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És én azt is hallotam hogy a gravitácio és a súly miatt tágul. ez valóban így van és h igen akk kb mennyit.. nekem most 8mm úgy hogy múlthét kedden kezdtem.. de nem szakadt el. hihetetlen könnyen tágul :)
2013. ápr. 5. 14:40
 5/9 anonim ***** válasza:

8mm-nél ez, hogy a súly miatt táguljon a füled, nem érvényesül.

(ne tágítsd a füledet annyira gyorsan, még akkor se, ha láthatólag nem "szenvedte" meg)

2013. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tehát inkább 3-4 naponta tágítsam a fülem és ne 1-2 naponta ugye?

a többi válaszért hálás köszönetem :)))

2013. ápr. 7. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:

én inkább azt javaslom, hogy akkor haladj tovább ha már nem érzékeny a füled.

időnek inkább 1 hetet mondanék.

2013. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért haladok ilyen "gyorsan" mert nem fáj nem is érzékeny.. Mikor a 6-7között voltam ott pl beraktam a 7mm srt és semmi reakcio nem volt mintha vissza tettem volna a 6mmset és mondták már többen is h csak akk rakjam a következőt ha már nem fáj. De köszi a válaszokért :D
2013. ápr. 7. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:
A bűanyag nemjó könnyn törik csakvarósakat nem angyon ajánlom tágításhoz nagyon szétcseszheti a füled meg sok gond lehet a menetével szilikont ajánlok vagy telit vagy olyan csőszerűt aminek a végeire gumi kell de leginkább szilikont vagy nyereg alakút.
2013. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!