Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vásárolt már valaki a Mindenki...

Vásárolt már valaki a MindenkiShopja webáruházból?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a vélemények: megbízható az áruház? Eredeti termékeket árulnak? Köszönöm!

2013. ápr. 17. 16:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Még véletlenül se rendeljetek tőlük semmit! Most csoportosan átvertek minket, per is lesz belőle, előre átutaltuk a pénzt a termékre és nem küldtek semmit és még csak nem is válaszolnak! Mivel beszedték a pénzt és se áru, se a pénzt nem küldték vissza több embernek is, ezért üzletszerüen elkövetett csalásért rendőrségi feljelentés fog menni.
2013. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én csak jót tudok mondani eről az oldalról.Már többször rendeltem és mindig nagyon meg voltam elégedve az áruval és a minőséggel is.Barátaimnak is ajálottam az oldalt mert nagyon jó árba is vannak a termékek.Nekük se volt rossz tapasztalatuk.Telefonon is el értük őket ha volt kérdésünk és szerintem nagyon segitőkész csapat!
2013. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 h.attila101 válasza:
Gyors díjtalan kiszállítás jó termékek jó árak jó minőség többet nem lehet róluk mondani a legjobb nettes áruház!
2013. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A király válasza:
Látszik hogy csak a nagy konkurencia harcba le szeretnék járatni az ország egyik legjobban és leg gyorsabban fejlődő webshopját látszik hogy csak név nélkül mer irkálni, és porbál egy sikeres áruházat bemocskolni de ahhoz egy ilyen ember kevés aki a nevét sem meri fel vállalni, valamit mint vásárló tudom hogy jól meg becsülik ügyfeleiket! De hozzá tenném aki ilyet mer írni név nélkül nem lehet egy nagy jellem és az ilyen embereknek hiába irkálnak név nélkül egyszer bízunk benne fel vállalja a szerzője a nevét,de erre kevés esélyt látunk......
2013. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

TELJESEN IGAZ AZ, AMIT AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÓ ÍRT, AZAZ:

"Még véletlenül se rendeljetek tőlük semmit! Most csoportosan átvertek minket, per is lesz belőle, előre átutaltuk a pénzt a termékre és nem küldtek semmit és még csak nem is válaszolnak! Mivel beszedték a pénzt és se áru, se a pénzt nem küldték vissza több embernek is, ezért üzletszerüen elkövetett csalásért rendőrségi feljelentés fog menni."

Eléggé érdekes, hogy a következő 3 különböző nevű hozzászólást cirka 1 óra alatt írták meg, amelyben dícsérik a céget...

Szerintem kamu regisztrációkkal az oldal üzemeltetője akarja tisztára mosni magát!!!!

TÉNYLEG NE RENDELJETEK TŐLÜK SEMMIT, BECSAPTAK NAGYON SOK EMBERT!!!

2013. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cseh Renata válasza:
Engem is átvertek, ezért csak azt tanácsolhatom mindenkinek,hogy ne rendeljenek ettől a cégtől semmit, mert CSALÓK!!! Ha a sok negativ kritika utan is kételyek merülnenek fel a kérdezőben,vagy a kérdést olvasokban, akkor nézzék meg, hol van a cég székhelye- megspórolom a keresest- Pragaban (hogy nehezebb legyen lenyomozni ki all a csalás hattereben). A pozitiv hozzaszolasokra pedig csak annyit irnek, hogy nezzek meg ezen hozzaszolasok helyesirasat (tobbek kozott mindegyikben rosszul irjak az igekotoket), ebbol is kitunik, hogy ugyanaz a szemely írta oket, s nem nehez kitalalni, hogy ki az illeto.
2013. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Reni!

Te nem kaptál véletlenül egy e-mailt, melyben ez állt: te vén kur**??

Csak azért, mert miután itt megírtam a hozzászolásomat, jött egy ilyen e-mail nekem...

És érdekes módon a google-ba beírva az e-mail címet, amelyről kaptam a mindenkishopja dobódott ki!!!

HUh, szerintem ez extra gáz!

2013. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cseh Renata válasza:
Hat,ez szánalmas...Azután pedig,amit tettek-atvertek egy rakás embert- pofátlanság teteje,hogy meg nekik áll feljebb,ha valaki leírja az igazságot!
2013. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Bizony, nagyon szánalmas...!

Ma reggel is kaptam egy e-mailt, ez állt benne: "a lakcímed már meg van"

Most félnem kéne??

2013. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vásároltam, de nagyon megbántam :( Nem ajánlom senkinek. Eddig sem volt sok bizalmam az internetes áruházak iránt, de mostantól azt hiszem semmit nem veszek így. Remélem, a pénzemet még valamilyen módon visszakapom.
2013. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!