Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen videót, ahol könnyen el lehet készíteni Katherine Pierce sminkjét?

Figyelt kérdés

A Youtube-ra feltöltött videók 90%-a számomra érthetetlen és nehéz is.


[link]


[link]



2013. ápr. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted Nina Dobrev sminkjét...

youtube-on én sem találtam olyan videót, ami kellő részletességgel mutatná be, hogy hogyan is kell elkészíteni, de ha gondolod szívesen leírom Neked lépésről lépésre, hogy hogyan kell. Csak jelezz vissza h kell-e leírás, mert ha úgy nem igazán megy, hogy nem látod magad előtt a lépéseket és inkább maradsz egy jó videónál, akkor nem gépelnék annyit, remélem nem gond :)

2013. ápr. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen nagyon örülnék neki, ha leírnád, rengetegszer sikerült már képek, videók nélkül elkészítenem egy sminket. Köszönöm! :)
2013. ápr. 20. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor a leírás:

Először is szükséged lesz egy fekete szemtusra, amivel vékony vonalat húzol a szempillák tövében.

Második lépésként oszlass el fehér, vagy nagyon világos ezüst szemhéjpúdert a belső szemzúgban.

Utána jöhet egy sötétebb mogyoró barna, vagy arany árnyalat a mozgó részre, amit lágyan összedolgozol a világosabb színnel. A fehér festékkel húzz vékony, de nem túl éles vonalat a szemzúg tövéből a szem mozgó részének tetejéig, hogy hangsúlyosabbá tedd azt a részt.

Ezután jöhet a csoki barna púder.A körvonalat én barna tussal szoktam meghúzni, mert így egyszerűbb, nem maszatolódik, de ha van kézügyességed hozzá kezdheted egyből a szemhéjfestékkel is. Húzz egy egyenes vonalat vízszintesen a szem mozgó részétől addig, ahol a szemöldököd végződik majd szintén egy teljesen egyenes vonallal kösd össze a szempillád végződésénél. Az így kirajzolt háromszöget fesd be a sötétbarna púderrel és óvatosan dolgozd össze az arany árnyalattal.

Végezetül pedig használj szempillaspirált és húzd ki a szemed belül, alul szemceruzával.

Remélem tudtam a segíteni és jól sikerül majd :)

2013. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ilyen klassz leírással biztosan összejön! :)
2013. ápr. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!