Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műkörmöm van, már...

Zselés műkörmöm van, már eléggé le van nőve, még nem tudtam elmenni megcsináltatni. Lenne egy "problémám", bővebben lent?

Figyelt kérdés
1 hónapja van fent, de még nem tudnám lepattintani (tudom, hogy nem ezt kell). A víz bemegy alá és ugye ott is marad, legalábbis szerintem, és egyik körmöm ilyen sárgás színű.:/ Ez roncsolja a körmöm, vagy nem árt annyira neki és majd visszanyeri a színét? Csak mert ha roncsolja, inkább várnék a köv. körömmel. Remélem érthetően írtam! :)

2013. ápr. 20. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemegy a víz, és gombásodik.Azért sárgás színű! Szedesd le!
2013. ápr. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen gomba. Ilyen rövid idő alatt ha víz kerül alá, max algásodik, viszont az sötétzöld. ami neked van, az szimplán kosz.

egyébként pedig, ha hajlamos vagy rá, be is gombásodhat, de nem két nap alatt fog.

A színét vissza fogja nyerni, ugyanis nem a köröm van elszíneződve.(max úgy látszik, hisz a köröm alá nem igen látsz be, mert még rajta van a mű)

menj vissza a körmöshöz, mert nagyobb gáz, ha netán beakad valamibe, és rántja magával a saját körmödet is. És az fájós móka.

2013. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyszer nekem már eléggé lenőtt a körmöm, de tudtam, hogy mostanában nem tudok elmenni körmöshöz egyszerűen lereszeltem. Nem lett tőle semmi baja, nem lett vékonyabb a sajátom.
2013. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, "reszeld", vagyis inkább csiszold le, de nagyon vigyázza saját körmödre, azt csak óvatosan és picikét. Próbáld meg eltávolítani az elszíneződött részt. Ahol nincs elszíneződés, ott nem kell a saját körömig csiszolnod, csak vékonyítsd el. Ha van valami fertőtlenítőd, kezeld vele biztonság kedvéért. Ápold erősítő lakkal, esetleg színes lakkot is tehetsz a színtelen alapra (akkor nem folyik alá és színeződik el, ha esetleg maradna kis rés a műköröm maradvány és saját körömlemez között), ha csúnyának tartod így, míg nem mész ismét körmösödhöz.
2013. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!