Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok és nagyon...

FedorS kérdése:

13 éves vagyok és nagyon szeretnék nyelv piercinget, de mivel fiatal vagyok csak szülői engedéllyel lehetne megcsináltatni. Anya nem nagyon akarja megengedni. Hogyan fűzzem meg hogy beleegyezzen?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 16:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Használd az érveket ami mellette szól. Ha te is csak azért akarod mert "divatos", akkor az annyira ésszerűtlen hogy nem véletlenül nem engedik.
2013. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
a nyelvpirszinget p.nanyaláshoz használják. Minek az neked? p.nát akarsz nyalni?
2013. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem p... nyalásra használnám.. meg nem divatból csinálom. csak azt nem értem, hogy a fültágítást megengedte de ezt meg nem..
2013. jan. 4. 18:35
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

13évesen én szemöldök és orr pc-t akartam.Végül is örülök hogy nem engedte anyukám.

Egyébként gondolj bele abba... hogy mennyire fáj amikor ráharapsz a nyelvedre.Nos az hogy átszúrják,még jobban.

Egyébként meg 7.es vagy ha átlagosan nézem kor alapján... egy 13éves még kicsi.Én is nagynak éreztem magam,de így visszanézve nem az.

Sehogy sem tudod megfűzni anyukádat,mert ő pontosan tudja azt hogy milyen fiatal vagy,és nem akarja hogy kinézzenek téged a tanárok,idősebbek.Ha ő azt mondja,hogy nem lesz,akkor nem lesz.Nem a világ vége,hiszen pár év múlva,ha még mindig akarod(aminek kicsi az esélye) akkor megcsináltathatod.Nem muszáj 18évesnek lenni hozzá.Kérdezd meg majd tőle újra 3-4 év múlva.

Amúgy igaza van h a nyelv pc-t főleg nyaláshoz használják...

17L

2013. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

csináltass intim pirszionget, arról nem szerez tudomást. Vagy lehet azt meg is engedi :D

és akkor csörögni fog a zacsid *.*

2013. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
4%
Én 14 vagyok nekem is van. De nehezen fűztem meg anyukámat köb egy év alatt,aztán eszembe jutott az hogy van egy titka apukám elött és megzsaroltam hogyha nem engedi meg akkor muszáj lesz elmondanom neki. Hát egyből bele ment.
2013. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#4es:

ennek semmi értelme, a fültágítás maradandó a nyelven a lyuk meg egy óra alatt beforr.

Most melyik a nagyobb hülyeség?

2013. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
6#os te meg aztán szép gyerek lehetsz én nem nyelv pirszinget adtam volna neked hanem jól pofán b.sztalak volna hogy takarodj aludni :D öcsém, megzsarolja :D be is sz.rok :D csúnya dolog a gyereket verni, de ilyen esetekben kötelező!:D
2013. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Számomra is érthetetlen, hogy a fültágítót engedte ezt nem:/ Anyukád helyében inkább örülnék hogy nem feltűnő helyre akarsz csináltatni..
2013. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
én is ezt magyaráztam neki.. hogy talán ez az egyetlen olyan piercing ami nem látható helyen van.. na meg az intim piercing.. de azt nem akarok.. szerintem az kicsit durva
2013. jan. 5. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!