Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek milyen tapasztalatai...

Rmonika72 kérdése:

Kinek milyen tapasztalatai vannak a fültágítóról? A fiam kezdte el tágítani a fülét, és egyszerűen nem tudom róla lebeszélni. Nagyon rondának tartom, de hiába. Félek, hogy egészségi hátránya lehet, vagy esztétikailag lesz ronda ha majd megúnja.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Persze, ha túl nagyra tágítja, az már soha nem megy magától össze.


DE mi az, hogy nem tudod lebeszélni? Megtiltani sem?

2013. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem évekig volt 3 és fél centis fültágítóm. egészségügyi szempontból semmilyen hátránya nem lesz, ha megunja össze lehet varratni, én is meguntam, össze is varrattam, és most olyan a fülem mint újkorában. egyáltalán nem annyira maradandó dolog, mint ahogy sokan hiszik.
2013. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Join the club! :D


Én megtiltottam neki, hogy elkezdje tágítani, de a tudtom nélkül kifúratta valahol, és mikor hazajött, már benne volt az az izé. Kb minden nap elmondtam neki, hogy ultragáz, jövőbeli meló kérdés, nem a stílusa, ha egyedi akar lenni, ez nem a járható út, mert mindenkinek van...stb dumákat.

Kb két hétre rá elment a mamához, ott anyám dettó ugyan ezeket közölte vele. De senki nem mondta, hogy szedje ki.


aztán azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet van bent a fülében az az izé.. két hete egyáltalán nem hordja :D Lecsengett a dili.

Ja, és be is gyulladt neki. Kérdezte, mit tegyen rá. mondtam, hogy semmit, tűrje a hülyesége gyümölcsét.

2013. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
utolsó, igazi tájékozott mintaszülő vagy, veregesd hátba magad.
2013. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Kb pont letojom, mit gondolsz, a gyerekem meg én ismerem, hogy csak egy múló hóbort nála, mint sok-sok ilyen korú fiatalnál.
2013. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanúgy el vagy tévedve, mint a többi hozzád hasonló idióta szülő, aki tiltással akar tiszteletet nevelni a gyerekébe. Ne csodálkozz, ha felnőve utálni fog mint a szart. :)
2013. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod...
2013. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ennyi borzalmas aaaa... -.- tiltás?! Igen tiltás ha nem ért a szóból

3-as válaszoló minden tiszteletem :D

2013. ápr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az én fiam már 18 éves. Mit tiltsak meg neki? Egyébként is ha tiltok valamit, annál érdekesebb a dolog. Ész érvekkel jobban lehet hatni rá, csak ez most nem használ, amit megint csak értek én, voltam fiatal. Ilyen korban meg már egyébként is vállalnia kell a döntését. Nem azert irtam ki a kérdést, hogy bíráljuk egymást mint szülõk, minden gyerek más ebbe aztán tök felesleges beleszolni.

Mivel akkupunkturas pontok vannak a fülön, ezért lennék kivancsi az egeszsegi oldalra. Hátha valaki tud errõl. És a tapasztalatok is érdekelnének. Volt akinek szétszakadt a füle. Na az nagyon undorito.

2013. ápr. 21. 08:13
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi az elsõ 3 kommentelõnek.
2013. ápr. 21. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!