Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hülyeség lenne így "megcsináln...

Hülyeség lenne így "megcsinálni" a szépségpöttyömet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ugye vannak ezek az itthon használható szemöldök, szempillafestékek. Arra gondoltam, hogy a szépségpöttyömet megerősítem ezzel a festékkel, szerintetek lenne baja tőle? Vagy hülyén nézne ki? Azért szeretném kicsit élénkebbé tenni a színét, mert már eléggé sokat barnult az arcom és egyre kevésbé látszik, amúgy csak egy kb. 2-3 mm nagyságú kis pötyike. A múltkor kipróbáltam egy másik anyajegyemen a karomon és ott egyáltalán nem látszik, hogy megvan "erősítve", vagy hogy be lenne egyáltalán festve. Légyszíves értelmes válaszokat, ha hülyeségnek tartjátok, azt is kultúráltan próbáljátok meg leírni.

Előre is köszönöm!


2013. ápr. 21. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok értelme. Hülyén fog kinézni, ha pl. elkenődik. :/
2013. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megcsinálhatod. Elcsodálkoznátok, ha tudnátok hány ember főleg hírességek csinálják ezt.
2013. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindennap megerősítem a szépségpöttyömet,nekem is ilyen kicsike a szám felett.

Én a barna színű szemöldök ceruzával teszek rá egy pöttyöt,teljesen természetesnek tűnik,és nem kenődik el.

2013. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!