Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki a kedvenc beauty bloggered...

Ki a kedvenc beauty bloggered a magyarok közül, miért? Kit nem szeretsz, miért?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

szerintem nojko aranyos.

gabifrizurait meg crystal mek up-ot utálom. gabifrizurai gagyiszar a crystalmeth meg azthiszi milyen k*urvajó nő mert arab f*sz dugja. izléstelen, szakadt, utcáról felkapart r*banc az a "nő", akinek mellesleg akkora zsidó orr éktelenkedik a feje közepén, hogy a bazilika kilincs sírva bújik el mellette.

2013. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én csak a lukrécia kencéi és a hogyan legyek jó nő blogot ismerem. De ezeket szeretem is.
2013. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Eszti:)
2013. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lolly,Nojko,Citromhab,Smink és stílus őket kedvelem nem játszák az agyukat. Aztán a "kit nem szeretsz" kategóriát meg sorolhatnám nap estig.Utálom a megjátszós magamutogatós ez nagyon jó és vegyed mert überf..sza közbe gőze nincs mit csinál hölgyikéket. Ja és aki nem tud sminkelni az ne akarjon már guru lenni és tanácsod adni mikor láthatóan sz.r amit művel.
2013. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lolly, Hard Candy, Suzy, Nojko. akiket nem kedvelek pedig végtelen a lista
2013. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a The very style blogot nagyon szeretem, Szandra nagyon aranyos, szerintem tökjól ír, és tud normálisan beszélni a videóiban, nagyon kedves, és mindenféle termékeket használ vegyesen, drogériás és néha 1-2 drágább darabot is.

http://www.youtube.com/user/Theverystyleblog

2013. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt a blogot szoktam olvasni, végre nem ugyanaz a tucatblog, mint amit mindenki csinál, valóban szakértő stílusú az egész, és szerencsére egyre több a termékteszt is :)

[link]

2013. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én sem szeretem gabifrizurait meg Chrystal makeupot sem, gabi még kisgyerek, vicces de semmi professzionális nincs benne, sminkelni meg pláne nem tud, chrystalmakeupnak nem szol másrol az élete csak az edzésról meg hogy felvágjon. Monicasbeautyworld is rettenet, sem beszélni nem tud se semmi, max röhögni lehet rajta. Aviana Rahl-t, Breakfast at Fruh, meg egy új csajt a Bianka Brusht szeretem. Nekik tök jók a videóik.
2014. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!