Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni jól kinéző...

Hol lehet kapni jól kinéző férfi napszemüveget?

Figyelt kérdés

Linkeljetek is légyszíves, ha lehet :)

Max. 20 ezer Ft-ig. Sok helyen néztem már, de nem láttam olyat, ami tetszene...főleg, hogy mindenhol kb. ugyanazt árulják...

Köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 21. 19:52
 1/5 anonim válasza:
20 ezer? itt szlovákiában már 5-euró/1500Ft ért kaphatsz de nagyon cool kinézetűt öcsém!!!!
2013. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt is árulnak napszemüveget 1500-ért, csak nem találtam köztük olyat, ami tetszene...

Nem tudom, te mit értesz "cool" szemüveg alatt, lehet, hogy nem ugyanazt mint én. Linkelnél képet? Vagy neten tudnék onnan rendelni? Ha igen, betudod linkelni az oldalt?

2013. ápr. 30. 19:16
 3/5 anonim válasza:
Milyen a Stílusod? Ja és a "Cool" az Jó, nagyszerű, fantasztikus!
2013. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1500ért nekem egy nyarat bír. az én Ray-Ban em egyszeri befektetés de egy életre.
2013. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül egy police napszemüvegre esett a választás :)
2013. máj. 7. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!