Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy működik a színezett...

Hogy működik a színezett hidratáló krém (BB krém)?

Figyelt kérdés

Biztos eléggé butának fog tűnni a kérdésem, ettől függetlenül nem kérek negatív, ócsároló válaszokat.


Szóval, vettem egy színezett hidratáló krémet. A hétköznapokra tökéletesen elég, egységesíti a bőröm, az apró bőrhibákat elfedi, könnyű viselet, szóval tök jó. Viszont úgy érzem, hogy idővel teljesen eltűnik az arcomról, mintha nem is használtam volna reggel.

Na most ugye a hidratáló krémeket a bőr beszívja, szóval akkor ezeket is beszívja a bőr és ezért tűnik x idő elteltével úgy, mintha nem lenne rajtam semmi?

Mit tehetnék ez ellen?


Reggel, amikor elindulok nagyon szép a bőröm, egységes, természetes, alig láthatóak a bőrhibáim (1-2 patti utáni folt vagy patti), viszont eltelik 3-4 óra és újra látszanak a bőrhibák, nem olyan egységes, szép a bőröm, mint reggel. És ez eléggé zavar.



2013. ápr. 22. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Gyakorlatilag ugyanaz mintha egy hidratálót alapozóval kevernél, a hidratáló beszívódik, az alapozó viszont nem fog. De BB-ből is van tartós, meg ócska fajta, pont mint minden másból. Jó fajtát kell venni.
2013. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első kommentelőnek teljesen igaza van. Amivel tudsz rajta javitani az egy kevés korrektor a bőrhibákra a színezett hidratáló felvitele után és egy leheletnyi púder ez fixálja mégsem lesz művi hatása.
2013. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!