Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy átlagos...

Mennyibe kerül egy átlagos púder? Mennyibe kerül a legolcsóbb? És ha a termék olcsó akkor rossz minőségű is?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Vettem már 160 ft-os púdert 100ft-os boltban, de attól fénylett a fejem meg nagyon poros volt. Használhatatlan.

Most CadeaVera púderem van, ez 700 ft, de az egyik legjobb amit eddig használtam. Fedése is van, mattít, tartós, világos.

Előtte Miss Sportyt próbáltam hasonló árú az is, de az nem vált be. Volt 2000 ft-os Manhattan púderem is, az 1 óra után már eltűnt rólam. Szóval nem hiszem hogy az ártól függ mi a jó. Főleg hogy a nagy márkáknál a márkáért meg reklámért fizetsz többet csak.

2013. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy egy átlagos púder mennyi.

Én AVON kőpúdert használok, az akciósan 1500 Ft. Nagyon szeretem, jó minőségű!

2013. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
olcsó húsnak híg a leve, ráadásul, ha nem akarsz vmi jó kis bőrproblémárt összeszedni ezen ne spórolj.
2013. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami középkategóriásat válassz, azok a nagyon olcsók általában szörnyűek, de egy középárkat.-ú kevésbé márkás és egy drága között már nem olyan nagy a különbség. (sőt...)

Szerintem, ami 1000 körül van, az már jó.

2013. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 30. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A százforintosban, kínaiban kaphatókat mindenképp kerüld, ki tudja mit raknak bele...

A drogériáson belül én már használtam 700 meg 4000 Ft-os púdert is. Nincs szinte semmi lényeges különbség, ha csak fixálásra-mattításra kell. Én az Essence-től használom most a mattító kőpúdert, és az átlátszó porpúdert is. Mindegyik teljesen jó. A NYC porpúdert is szerettem nagyon. Én úgy vagyok, hogy alapozóból megveszem a drágábbat, de púderből az olcsó is épp olyan jó tud lenni.

2013. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A minőség és az ár nem mindig függ össze.... Sőttt... Legtöbb esetben semmi köze egymáshoz, csak az adott termék "nevét" kell megfizetni...
2013. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!