Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan zajlik egy átlagos...

Hogyan zajlik egy átlagos esti arcápolásotok?

Figyelt kérdés
Milyen termékeket használtok, és kb. mennyi ideig tart? Van valamilyen bevált tippetek?
2011. dec. 20. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Clean and Clear termékek. Arcradír,tisztítás,tonizálás és hidratálás.kb 10 perc az egész..
2011. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyszermentes szappannal megmosom az arcom. És ennyi. A bőröm nagyon szép. :)


Régen mannaszappant használtam, azelőtt aromaszappanokat. De már egy ideje egy barátnőmtől szerzem be a házi készíésű szappanokat, arctisztítókat, testápolókat, stb.

2011. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nivea lemosóval lemosom, ez nem szárítja, ezért nagyon szeretem, aztán bekenem a bőrgyógyász által felírt krémmel.
2011. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha erősebb smink van rajtam, akkor először Balea Young sminklemosó kendővel lemosom. Később zuhanyzás közben átradírozom Synergen 5in1 arcradírral, aztán utána Balea Young érzékeny bőrre való tonikkal átkenem. Vagy itt abbahagyom, vagy bekenem Garnier hidratálóval.

Ha nem volt rajtam smink vagy csak kevés, akkor általában csak a Synergennel megmosom az arcom, néha tonizálom és hidratálom is, de nem mindig. Nem tart sokáig, mindegyik lépés kb. 1 perc.

2011. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babaszappan-a nem vízálló sminket is leviszi. Fürdés előtt szoktam lemosni vele az arcomat, lefekvés előtt meg tonik, utána Nivea Soft baby. Semmivel sem rosszabbak, mint bármelyik márkás cucc, pedig pattanásos a bőröm.
2011. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. én a clean a clear termékekkel nem voltam elégedett, a pattanásos arcra való toniktól még jobban kijöttek a pattanásaim.. de többi termék az nem volt olyan rossz. A synergen arcradírról pedig azt olvastam, hogy nagyon erős szemcsés és durván radíroz, de talán épp ez kell a zsíros és pattanásos bőrömre. a szappan pedig nagyon jó ötlet, ki fogom próbálni! :)
2011. dec. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!