Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kockázatok vannak, ha...

Milyen kockázatok vannak, ha idő előtt kiveszem az orrpiercinget?

Figyelt kérdés
olyan 4 nap után ha kiveszem? megakarom tartani csak muszáj olyan helyre mennem ahol nem tolerálják.

2013. ápr. 30. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi időre veszed ki.Én koleszos voltam amikor csináltattam hazamentem pénteken, hétvégére kivettem,vasárnap este már nem tudtam visszarakni.
2013. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké azért erre nem számítottam:D begyulladt?
2013. ápr. 30. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első napokban kiesett éjszaka, és hajnalban már alig tudtam visszatenni, igencsak fájt.
2013. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ,nem gyulladt be csak összeforrt.Nem gondoltam én se hogy ilyen gyorsan.
2013. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan összeforr pláne ha még meg se gyógyult.
2013. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és menyire hegesedik? tudom hogy emberfüggő de azért a nagy átlagnak nem marad heg,ugye?
2013. máj. 1. 11:34
 7/8 anonim válasza:
Heg nem nagyon marad utána, viszont tényleg nagyon hamar összeforr.
2013. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az orrpiercing 2 órán belül elkezd hegesedni és már nem biztos hogy visza tudod rakni. Nekem 2 köldök peircingem is volt, mindet ki kellett vennem egy műtétkor. a felső pc már bent volt 2 éve azzl nem volt gond de az alsó 24 óra alatt beforrt szinte teljesen és nem túl szép heget hagyott.

Nyelvpiercing kevesebb mint 1 óra alatt teljesen beforr. nem szabad kivenni hosszú időre max ha 5-10 percenként átszursz a lukon valamit hogy ne forrjon be.

2013. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!