Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek az aukciós oldalakon...

Milyenek az aukciós oldalakon árult parfümök?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy negyedáron nem eredeti, de az illatuk ugyanolyan? Érdemes onnan rendelni? Mire kell odafigyelni?
2013. máj. 2. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az üvegük hasonló, de van, hogy szinte megegyezik az eredetivel. (Persze aki ismeri, az egyből kiszúrja...) Az illat is hasonló, van, hogy első benyomása megegyezik az eredetivel, viszont sajnos 1 óra múlva már nem is lehet érezni. Felvizezett, silány hamisítványok, ami rosszabb esetben - mivel a bőrödre fújod - még irritációt is válthat ki. Ugyanazt tudom írni, mint minden hamisított cuccra: ha nincs pénzed éppen eredetire, akkor még gyűjts picit, vagy vegyél egy alacsonyabb árkategóriás, azonban valóban eredeti terméket!
2013. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már többször rendeltem a teszveszről/vateráról. Eddig nem volt rossz tapasztalatom, de a legutolsó vásárláskor csalódtam. Amit magamnak rendeltem, azzal nem is volt baj, de amit a férjemnek, hát, köze sem volt a már megszokott, eredeti parfümhöz. Sötétebb is volt, a teteje is"lejárt". Az illatuk kevésbé hosszan tartó és nem intenzív. De hát ennyi pénzért mit várunk.
2013. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!