Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Büdös a fültágító? :o

Büdös a fültágító? :o

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy a genny illetve a váladék miatt büdös a fültágító,de például ha kitágítom 5 mm.esre és ott megállok,akkor is büdös lesz?/természetesen napi szinten tisztítanám/ mert végül is akkor begyógyul teljesen,mondjuk szerintem ha alapból régen kiszúrt lyukat tágítok,akkor alapból minek kell begyógyulnia? ha fokozatosan tágítom,akkor nem lesz sebes sem,és akkor nem kell begyógyulni sem. tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

2013. máj. 5. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
szia nekem 14mm es a tágeszom és kicsit se büdös naponta tisztítom esténként de azt észrevettem énis mikor 10mm re tágítottam 1-2 hétig elég büdi volt de utána semmit sem lehetett érezni szóval pár nap és az nemfog büdösödni :D 16/f
2013. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
magyarul csak addig büdi amíg nem gyógyul be friss tágítás után?:D
2013. máj. 6. 21:42
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én most pontosan 5mm-nél járok, természetesen van egy kis szaga, persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy csíkot húzol magad után, hanem mikor kiveszed takarítani ha megszagolod érzed. Ez természetes, majd ha már eljutottál a végleges méretig (nekem 8mm) akkor a füled elkezd gyógyulni, hiszen már nem feszgeted, hogy táguljon, és a genny (ami gyógyulás jele, persze megfelelő ideig) megszúnik, minden okés lesz, és szaga se lesz már:)! Nekem kicsit sebes lett, de kenem szépen, és semmi gondom nincs vele! Sok sikert hozzá:)! 16/lány
2013. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen magyarul addig büdi ameddig nem gyógyul be :D
2013. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ez egy hülyeség!

Mindig is büdös lesz, akármit csinálhatsz vele. Hiába gyógyul be. Tisztíthatod rendszeresen, de akkor sem fog megszűnni a jellegzetes szag.

2014. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
mindig büdösödni fog, és valami fura állagú mocsok lesz érte a felelős. és gyakran felsebesedik.
2015. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha mindig fogja tisztitani naponta akkor nem lesz büdös! viszont ha elhanyagolod es akár 3-4 napig nem tisztitod dögszagú lesz mintha rohadna :D és igen elég fura állagú bizbaz lesz rajta pár nap után mint a túró elég büdi. tisztítsd minden nap.
2015. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!