Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tágítsam a fülemet?

Hogyan tágítsam a fülemet?

Figyelt kérdés

már van benne 3 fülbe való. szerintem még teszek bele még egyet de legközelebb mit tudnátok ajánlani hogy mivel tágítsam?

még egy kérdésem lenne :d a bal fülemet fogpiszkálóval elkezdtem és szerintem begyulladt. mihez kezdjek vele?:d



2013. ápr. 29. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

először is: ne ilyen szir-szarokat rakj a füledbe, mert akkor ez a vége: begyullad, nem tudod hol tartasz, nem lesz egyenletes.

ha otthon "technikával" akarod csinálni, spórolva a fültágítócsigán és társain, akkor a legjobb otthon eszköz erre az ecset vége. egyenletesen nagyobbodik, egyenletesen tudsz vele tágítani.

a fogpiszkálót vedd ki, kezeld le a füled és várj amíg rendbe jön.

a fogpiszkálót amúgy kezeletlenül raktad a füledbe?

de jobb lenne, ha vennél fültágító csigát, gyors és hatékony vele a tágítás.

2013. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak az ecset végével nem megy még mert lövettem a lyukat és elég pici. és igen a fogpiszkálót /én hülye/ nem fertőtlenítettem le..:|
2013. ápr. 29. 09:36
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Csodálatosan fogsz kinézni...
2013. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kezeletlen fát SOHA ne rakj a füledbe, mert akkor ez lesz a vége...

ezért írtam, hogy akkor vegyél fültágító csigát, vagy tüskét, mert abból is több méret van, gyorsabban lehet velük haladni és egyenletesen lehet tágítani.

én anno más-más méretű piercingeket raktam a fülemben, mert van mindenféle piercingem: 1,2 1,6 2 mm és ezekkel egyszerű volt utána meg jött a tágítócsiga, meg a kisebb-nagyobb tágítók.

mekkorára akarod tágítani a füledet?

2013. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát úgy 3-4mmre
2013. ápr. 29. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy, mondjuk annyira nem is lényeg, de hidd el nekem: 3-4 milliért nem érdemes "szenvedni".

de ekkora mérethez elég egy darab 4es csigát venned és meg vagy vele egy hét alatt...

2013. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
sziia :) fésűfog, fülpucolónak a szára, vékony tollbetét, majd egyre vastagabb, ecset, tollkupak darabja, majd amit találsz, a lényeg hogy ne sértse fel a füledet és fertőtlenítsd le mielőtt beleteszed a füledbe. :D a legegyszerűbb mégis az, ha veszel csigát/tágító tüskét és akkor semmi gáz. a másik füledből pedig vedd ki a fogpiszkálót és amíg nem múlik el a gyulladás, ne kezdj el tágítani, mert nem kellemes érzés. sok sikert! ;) amúgy mekkorára akarod?
2013. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BB Ádám ***** válasza:
vegyél egy rohadt tágító csigát
2013. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem 30 as fülem van eddig 15 ezret költöttem tágítókra meg szurásra és igy is nagyon olcsonak mondhato

ne spórolj a saját füleden mert nekedlesz rossz ha télelg egy életre tervezed ne spróolj vegyélorvosi fémát fát emgsoha max ha lakkozvavan emrtbeszivja a gennyt a füledböl és beleragad aztán téphetedki

2013. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BB Ádám ***** válasza:
Fazekas Ricsi te vagy az?
2013. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!