Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozót ajánljátok?

Melyik alapozót ajánljátok?

Figyelt kérdés
Most éppen bourjois van ,de az nekem egy kicsit sárgás. Olyat keresek ami fehéres/rózsaszínes arcbőrre jó (nem sárgás árnyalatú) és a szeplőket jól elfedi, de természetes,alíg észrevehető marad. Mindennapos használatra lenne. Ár és márka mindegy. A lényeg, hogy jó minőségű legyen. Előre is köszönöm! :)

2013. máj. 6. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
rimmel lasting finish, 1500-2000 ft, de nagyon jól takar. :)
2013. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rimmel is sárgás, nem? Úgy emlékszek.

Amúgy nekem BB-m van ami világos és rózsaszínes, de jól fed, természetes. Ez a Skin79 Hot Pink.

2013. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Maybelline Affinitone van:) Előtte miss sporty volt, azt láttam sárgásnak. Ez viszont pont jó, és ez az első alapozó, amit tesin sem "izzadok" le:) Tartós, jól fed:) Nagyon ajánlom:)
2013. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

a számomra legjobb és legolcsóbb az a NYC-s volt olcsó és nagyonjó.:))kb 1000-1400

(New york color.)

2013. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sárgás. :) most a rossmanban vettem akciósan 900 FT ért

NYC Smooth Skin-t és ez is nagyon nagyon jó!! ugyan olyan színe van, mint a bőrömnek, és kb 8 órán át fed:D nekem bejön. azthiszem az eredeti ára 1100-1200 ft. :)

2013. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!