Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmépítők, otthon körmözök!...

Műkörmépítők, otthon körmözök! Rendelni fogok 1 szettet. (link lent) zseléset könnyebb otthon, v a porcelánt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, itthon akarom magamnak megcsinálni:) esetleg nehezebb valamelyiket? tippeket, ötleteket várok!



az olcsobb zselés szettre, v a porcelánosra gondoltam:


Http://www.nailshopbt.hu/indulo-keszlet



igy jobban kijövök mtha boltban venném?


2009. szept. 29. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
a 2 szett közül mindbe bennvan minden ami kell? (lakkjaim, swarowski díszítőim, reszelőim, matricáim, csillámaim, francia sablon, díszítőlakk) stb van rengeteg..
2009. szept. 29. 16:06
 2/4 anonim ***** válasza:

a zsele mindenkeppen konyeb, de szerintem sokkal erdemesebb megtanulni a porcelant, a termeszetesebben is nez ki, es tartosbb is.

meg annyi, hogy ha komolyan gondolod akkor ne ilyen kezdo szettet vegyel, mert azok nagyon gagyik szoktak lenni, es ha profi vagy akkor is rossz lesz a kormod.


(otthon kormozo mar 10 eve)

2009. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én körmös vagyok.

A porcelánt akkor javasolnám ha nem használsz állandóan vegyszereket kesztyű nélkül, mert van olyan ami oldja. (Volt egy vendégem aki takarítónő volt és szégyellte így nem vallotta be de mikor már több körme is leolvadt rákérdeztem hogy sikerült összehoznia akkor megmondta, hogy allergiás a kesztyűre így anélkül takarít)

De az tény, hogy ne kezdőkészletet vegyél.

A porcelán merevebb és ha a saját körmöd nagyon vékony akkor az nem is jó, azért mert merev így elválik a körmödtől. (Sajnos nekem is ezért van zselé a kezemen)

A zselé is jó, csak macerásabb. Ha nem jó zselét fogsz ki akkor szenvedhetsz vele (pl.nagyon folyós az állaga)

A diamond nails termékeket még nem használtam így meg nem mondom jó-e.

Én ezzel dolgozom [link]

De mindenkinek másik jön be.

2009. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt nézd..

[link]

2009. szept. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!