Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus ez?...

Milyen fajta kutyus ez? Valaki segítsen, aki ebben otthon van! Itt a link, a képhez:

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2011. márc. 8. 16:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

bocsi e fenti link nem jó , itt a jó:


[link]

2011. márc. 8. 16:42
 2/16 IGCM ***** válasza:
79%
pomerámiai törpespicc
2011. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet h chow chow csak kölyökkorában?
2011. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
pomerániai törpespicc :)
2011. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 IGCM ***** válasza:
59%
elírtam pomerániai és ez tuti..ezer %
2011. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

húúú köszönöm a gyors választ :)

esetleg tudod hogy milyen árban lehet kapni ilyen kutyust?

2011. márc. 8. 16:50
 7/16 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem is pomerániai:) kis édes.

Tenyésztőkből kevés van itthon, mert ritkák. Azt hiszem össz-vissz 3 kennel, de nem vagyok benne biztos.

Ezt nézd át:)

[link]


22L

2011. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

16:56 vagyok!

Neeeeeeee most nézem jobban a honlapot.

Ceglédi a tenyésztő, és én is ceglédi vagyok. Hát ez nem semmi, nem is tudtam, hogy itt van tenyészet!:D:D:D

2011. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésből, de azért nem kéne először utánanézni a fajtának, mielőtt megveszed? Semmit nem tudsz róla, mivel még a fajtáját sem ismerted. A spiccek iszonyatosan ugatós, makacs kutyák, egyáltalán nem könnyű őket nevelni. Úgyhogy én javaslom, hogy járj utána alaposabban a fajtának és ha még mindig tetszik, vegyél egyet tenyésztőtől.
2011. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az egyik legritkább fajta itthon.... elég drága normális helyről. Ha tényleg ilyet szeretnél és nem pillanatnyi fellángolás akkor olvass alaposan utána, (szűrések, maga fajta stb) ha úgy érzed neked való akkor iratkozz fel egy kül vagy belföldi tenyésztőnél a várólistára és előbb vagy utóbb kapsz kutyát. Én egy Kanadai tenyésztő listáján vagyok rajta 1 éve...:D még nem született meg az álom kutyám ami röpke 2000 dollár lesz +repcsi...de várjuk:)

Expresszen is biztos van eladó de az szerintem nem pomerániai hanem sima kis spitz...plusz TK nélkül alap, hogy nem veszünk kutyát...

Vagy harmadik lehetőség egy kispitz, az is cukki:D

[link]

2011. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!