Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik rostszálakat tartalmazó...

Melyik rostszálakat tartalmazó szempillaspirál a legjobb?

Figyelt kérdés

Elég rövidek a szempilláim, és hiába írják rá szinte mindegyikre, hogy dúsabb meg hosszabb szempillák, semmi változás nem látszik csak, hogy feketék lesznek...

Volt egy ilyen rost vagy valami hasonló szálakat tartalmazó spirálom, de már sehol se látok olyat.. A mostaniak közül mit javasoltok? Tapasztalatok?



2013. máj. 8. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyik spirálban vannak rostszálak, csak nem írják rá külön. Az én kedvenc spiráljaim a Max Factor False Lash Effect, olcsóbb kategóriából a sárga Lovely.
2013. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Eddig én csak egyben fedeztem fel, hogy vannak rostszálak igaz arra rá is volt írva :)

2013. máj. 8. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!