Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Fiúk, titeket zavar ha egy lánynak fültágítója van?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szóba se állnék ilyen lánnyal
2013. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
miért? csak pici
2013. máj. 11. 16:44
 3/13 anonim ***** válasza:
hány mm-es? és milyen hozzá a stílusa?
2013. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Nálam a fültágító már túllépi a határt.Hogy néz az már ki?Pár hülye elkezdi hordani és mindenkinek utánoznia kell ezt az egyik afrikai törzstől koppintot hülyeséget?Az ilyen lányok nem értelmesek,én pedig ilyen IQ huszárokkal nem vagyok hajlandó szóba állni


Én az olyan lányokat szeretem akiknek egyedi vagy normális stílusuk van nem pedig a tömeglányokat akik valamilyen idióta stílussal próbálják felhívni magukra a figyelmet


Mi lesz a legközelebbi divat?Leborotválja minden nő a fejét kopaszra?


Legalább ne az ilyen ezer éves primitív afrikai törzsektől lopnátok az ötleteket.Nagyon szánalmas

2013. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
előző válaszoló, "minden nő kezdi leborotválni kopaszra a fejét" kezd divatba jönni, igaz hogy csak a fél fejena "menő" :DDD szánalmas.
2013. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem zavar, mivel nekem is van

Aki meg azt mondja hogy "szánalmas ahogy egy hülye után megy száz másik" akkor Ő miért csináltat műkörmöt, miért van póthaja, miért hord olyan ruhát ami másnak a szemében csúnya ízléstelen

Gondolkozzatok el azon amit írtok, és ne játszátok az eszeteket, meg lenézitek az embert... bennetek is van hiba és undor keltő dolog, bizton állíthatom

20/F

2013. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Az a legfőbb probléma vele, hogy ha egyszer meggondolod magad (20-30-40 évesen) akkor már nem tudsz vele mit csinálni. A füledben lesz egy lyuk, ami nem valami szép látvány. A helyrehozását plasztikai sebész végzi nem kevés pénzért.
2013. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bertalan János válasza:
67%
Igen, zavar. Akinek ilyen van az alsóbbrendű agyhalott.
2013. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7-es válaszadó: nem kevés pénzért? Budapesten, Zagyvai Gábor (biztos hallottál már róla, benne volt A kód nevű műsorban az rtl-en, kitetovált, bodymod ember) 10 ezer forintért csinál 1 fület, ha kettőt akarsz akkor meg 17 ezerért. és elég szépen megtudja csinálni ;]]] itt vannak a művei: [link]

ennyit arról, hogy "hogy fogsz kinézni 60 évesen?" most őszintén: 1. örülnék neki, ha megélném a 60 éves kort (bár amúgy annyira nem, live fast and beautiful, die young, be wild, and have fun). 2. már akkor nem igazán tudja kiélni magát az ember, biztos nem a szépség fog számítani, hanem hogy még tudok járni :'D de ti jobban tudjátok.

amúgy engem nem zavar, sőt imádom, ha egy lánynak fültágítója van

2013. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

#6


"Ő miért csináltat műkörmöt, miért van póthaja, miért hord olyan ruhát ami másnak a szemében csúnya ízléstelen"


Egyik se talált,legfőképpen azért mert férfi vagyok :D


Persze nem vagyok tökéletes de feltűnési viszketegségben se szenvedek.Még a fülbevaló,nyaklánc stb elmegy (amiket egyébként szintén primitív törzsektől lestek el) de a fültágító az már túllép a határon

2013. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!